Wypełnili ostatnią wolę babci – rozsypali prochy, a ich oczom ukazało się TO! [WIDEO]

Rozsypali prochy babci

Utrata bliskiej osoby i związana z tym żałoba to bolesne przeżycie. Rodzina i najbliżsi zobowiązani są nie tylko do godnego pochowania zmarłego, ale również wypełnienia ostatniej woli. Jedna z rodzin nagrała film z rozsypywania prochów swojej babci. Zrobili to na jej życzenie, w wybranym przez nią miejscu. Wielkim zaskoczeniem było to, co zobaczyli. Czyżby zmarła babcia przekazała swoim bliskim wiadomość zza światów?

Wypełnili ostatnią wolę babci

Pogodzenie się ze śmiercią bliskiej osoby to trudne doświadczenie. Organizacja ceremonii pogrzebowej, a także ostatnie pożegnanie to kolejne z niezwykle emocjonalnych i ciężkich doświadczeń, które są nierozerwalnie połączone ze śmiercią. Kolejnym istotnym aspektem jest również wypełnienie ostatniej woli nieżyjącej osoby.

W krajach, gdzie posiadanie prochów zmarłej osoby jest legalne, popularnym zwyczajem jest rozsypywanie ich w morzu, oceanie czy ulubionym miejscu osoby nieżyjącej.

ZOBACZ TAKŻE: SPRAWDZIŁA CZYSTOŚĆ W PARYSKIM HOTELU ZA POMOCĄ LAMPY UV – SZOKUJĄCE, CO ZOBACZYŁA [WIDEO]

Pewna rodzina ze Stanów Zjednoczonych pożegnała swoją babcię. Zgodnie z wolą kobiety, udali się nad jej ulubione oczko wodne, by rozsypać tam jej prochy. Cały proces uwieczniono na nagraniu i opublikowano w sieci. Film na ten moment odtworzono ponad 34 mln razy, a ilość wyświetleń wciąż rośnie.

Nie da się ukryć, że nagranie budzi skrajne emocje. Na filmie widać, jak rodzina nieboszczki zebrała się na brzegu ulubionego oczka wodnego babci. Jeden z członków rodziny trzyma w rękach urnę z prochami, a po czasie wsypuje je do wody. Po kilku sekundach proch ułożył się w napis:

„I <3 U” – co oznacza „kocham was”.

Rodzina zmarłej kobiety nie kryła szoku i łez. Czyżby zmarła babcia chciała przekazać swoim najbliższym wiadomość zza światów?

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

@meikab98 i love you forever grandma ❤️ #fyp #family #whatmemoriessoundlike #trending ♬ Cornfield Chase – Piano – Dorian Marko

Co o tym myślicie?

 

źródło: popularne.pl, tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.