„Numer 32” – horror, który wstrząśnie wami w nadchodzące Halloween [ZWIASTUN]

numer 32

„Numer 32” – horror, który wstrząśnie wami w nadchodzące Halloween! Najstraszniejsza noc w roku już za pasem, ale czymże byłaby ona bez smacznych przekąsek, dobrego trunku oraz przeraźliwego filmu grozy? Naprzeciw oczekiwaniom widzów wychodzą producenci horroru „Numer 32”, który na ekranach kin zadebiutuje w naszym kraju 30 października, a więc tuż przed Halloween. Recenzenci nie mają wątpliwości – ta hiszpańska produkcja wywoła na widzach potężne wrażenie, a już sam zwiastun powoduje, że włos jeży się na głowie. Czy to będzie jeden z najlepszych filmów zawierający motyw nawiedzonego domu? Poniżej prezentujemy rzeczony zwiastun.

„Numer 32” – horror, który wstrząśnie wami w nadchodzące Halloween!

Halloween zbliża się wielkimi krokami. To data, która bardzo często – z oczywistych względów – zbiega się z głośnymi premierami kinowymi horrorów. Nie inaczej jest i tym razem, a duży szum może wywołać hiszpański horror „Numer 32” (Malasaña 32).

Ponura wizja przeprowadzki, gęsta atmosfera, którą nożem można kroić na kawałki, a także niepowtarzalny, trzymający w napięciu klimat hiszpańskiego kina grozy. To wszystko widzowie znajdą w „Numerze 32”.

Fabuła jest wartka i mało skomplikowana, co tak naprawdę jest kluczem do sukcesu w dobrym horrorze. „Numer 32” przedstawia losy rodziny, która wprowadza się do nowo zakupionego mieszkania. Szczęśliwy nabywcy jednak bardzo szybko zaczynają sobie zdawać sprawę, że nie są jedynymi lokatorami swojego nowego nabytku. Oprócz nich, znajduje się tam ktoś – a raczej coś jeszcze.

„Numer 32” gdzie oglądać. „Numer 32” cda cały film

Gdzie obejrzeć film „Numer 32”? Jak dobrze wiadomo, kina w naszym kraju już niebawem zostaną zamknięte. Pomocą rękę do widzów wyciąga jednak portal cda.pl. Jak się okazuje, wielka premiera filmu „Numer 32” w portalu cda.pl odbędzie się już w nadchodzący piątek! Tym samym oznacza to, że głośny kinowy hit będzie można zobaczyć w sieci już lada moment.

numer 32

ZOBACZ TAKŻE: POMYSŁ NA PRZEBRANIE NA HALLOWEEN? TA KOBIETA PRZESZŁA SAMĄ SIEBIE – TO JAK UBRAŁA SWOJEGO SYNA, NIE WSZYSTKIM SIĘ SPODOBAŁO. KONTROWERSJE WOKÓŁ KOSTIUMU, ALE CZY TO RZECZYWIŚCIE PRZESADA?

Zwiastun „Numer 32” przyprawia o dreszcze i trzyma w napięciu – zobacz wideo!

Jak wcześniej wspomniano, zwiastun hiszpańskiego filmu pojawił się już w sieci. Internauci wypowiadają się o nim w samych superlatywach, a w portalach YouTube oraz filmweb.pl można znaleźć między innymi takie komentarze:

Już od samego oglądania zwiastuna mam dreszcze na całym ciele. Hiszpańskie horrory to mocno klimatyczne filmy. Chętnie obejrzę, bo Malasana 32 też się super zapowiada.

Komentujący na tym nie poprzestają:

Hiszpańskie horrory zawsze trzymają poziom. Jeeeeest klimat i dreszcz na plecach.

W filmie główne role odgrywają: Begoña Vargas, Iván Marcos, czy Bea Segura.

Zwiastun, o którym mowa była wcześniej, można zobaczyć poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.