Kontrowersja na Halloween? Przebrała dziecko za klauna z IT

kontrowersja na halloween

Ogromna kontrowersja na Halloween? A może po prostu to ludzie są zbyt wrażliwi? Pewna Brytyjka przygotowała ciekawy strój dla synka na Halloween. Kreację swojego dziecka zaprezentowała w sieci – przebrane jest ono za mrożącego krew w żyłach, upiornego klauna z filmu IT. Co więcej, koszt całego przedsięwzięcia okazał się niezwykle niski. Choć wielu bija brawa i podziwia kreatywność kobiety, pojawiają się głosy krytyki. Nie wszystkim podoba się przebranie małego dziecka za krwiożerczą postać z popularnego filmu.

Kontrowersja na Halloween? Przebrała dziecko za klauna z IT

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Choć w Polsce święto to nie jest tak popularne jak za granicą – to rokrocznie i tak udział bierze w nim coraz to więcej dzieci i osób młodych. Nieustannie budzi to jednak ogromne kontrowersje, nie wszyscy bowiem odbierają to jedynie za zabawę. Kontrowersje budzi także przebranie, jakie pewna Brytyjka z Doncaster przygotowała na Halloween dla swojego dziecka. Jej mały synek jest fanem horroru IT, toteż kobieta ucharakteryzowała go na ponurego tańczącego klauna z tejże produkcji. Przebranie robi wrażenie, ale pojawiają się też głosy krytyki.

ZOBACZ TAKŻE: WYPADEK JAK Z FILMU OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE! KIEROWCA CUDEM USZEDŁ Z ŻYCIEM

Ludziom nie podoba się, że dziecko przebrane jest za brutalną postać z filmu dla dorosłych

O zdolnej matce jest niezwykle głośno do czasu, gdy w mediach społecznościowych zaprezentowała kreację swojego synka. Co ciekawe, na cały strój wydała jedynie… 20 funtów. Tyle kosztowały peruka, rajstopy a także odzienie wierzchnie. Makijaż to już autorski projekt kobiety. Wszystko wygląda naprawdę realistycznie i wiernie oddaje przerażającą postać z popularnego filmu.

kontrowersja na halloween

Właśnie ten fakt najbardziej nie podoba się krytykom tego pomysłu. Według nich nie przystoi, aby dziecko, nawet dla zabawy, przebierać za postać jakże brutalną i bezwzględną. Nie mogą oni pojąć także faktu, że małe dziecko jest fanem filmu przeznaczonego zdecydowanie dla starszej publiki.

Kobieta oraz jej syn mimo to nie załamują się i zapowiadają, że na Halloween nie zamierzają zmieniać kreacji. Brawa biją im zwolennicy takiego pomysłu, którzy wciąż nie mogą wyjść z podziwu realizmu odzwierciedlenia strasznego Pennywise.

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.