Nowości CDA Premium na maj 2021 – jest co oglądać!

Nowości CDA Premium na maj 2021 – jest co oglądać! Jak dobrze wiadomo, kina wciąż pozostają zamknięte. Pomocną rękę do fanów dobrego filmu wyciąga jednak portal CDA. W pakiecie Premium pojawią się kolejne nowości, które można oglądać już w maju. To nie tylko filmy, ale również interesujące i trzymające w napięciu seriale. Co zatem na platformie zadebiutuje już niebawem? Poniżej przedstawiamy najgorętsze produkcje, które lada moment trafią na CDA Premium!

ZOBACZ TAKŻE: TRICKSTER JUŻ W CDA PREMIUM! O CZYM OPOWIADA KAPITALNY SERIAL?

Filmy online CDA Premium – maj 2021

W ofercie CDA Premium w maju pojawią kolejne bardzo interesujące filmy oraz seriale. Mianowicie, co nowego zobaczymy na platformie tym razem? Poznaj nowości CDA Premium na maj 2021!

Trickster (serial)

Ten serial to mroczna i humorystyczna opowieść o dojrzewaniu. Nastolatek Jared utrzymuje swoją „trudną” rodzinę handlując narkotykami. Przy okazji ich produkcji wdycha opary i doświadcza halucynacji, które nieźle mieszają w jego głowie oraz życiu. Nie są to jednak „zwykłe” halucynacje, a ich źródłem niekoniecznie są narkotykowe opary. Serial „Trickster” jest niezwykły, intensywny, zaskakujący, oryginalny. Przekonajcie się sami.

3022 (2019)

Wyobraźcie sobie. Jesteście na stacji kosmicznej, wyglądacie przez okno, a na Ziemi jest jedna wielka ciemność. Chwilę później kula ziemska eksploduje. W takiej sytuacji znaleźli się główni bohaterowie „3022”. Emocje rosną powoli. Do głosu dochodzą uczucia i lęk. Film staje się jedną wielką psychoanalizą człowieka tkwiącego w ciemności, zimnie, próżni kosmicznej i z kończącymi się zapasami wszystkiego. W produkcji pojawia się kilka znanych serialowych twarzy, np. Omar Epps i Jorja Fox. Jest co najmniej kilka powodów, aby ten film obejrzeć.

nowości cda premium maj

Tylko (2019)

Kometa uderza w Ziemię i uwalnia tajemniczego wirusa, który zabija tylko kobiety. Para, Will i Eva, ukrywa się w swoim wysterylizowanym mieszkaniu przed zabójczym wirusem oraz brutalnymi mężczyznami, którzy poszukują pozostałych przy życiu kobiet. „Tylko” jest propozycją, która ucieszy wszystkich fanów filmów post-apokaliptycznych, ale nie tylko oni będą się na tym filmie dobrze bawić.

Głęboki wdech (2019)

Marina jest kobietą po życiowych przejściach i nie wierzy już w prawdziwą miłość. Jednak odnajduje ją… w sporcie ekstremalnym. A konkretnie w nurkowaniu swobodnym (nurkowanie tak głęboko, jak to możliwe, na jednym oddechu). Marina okazuje się wielkim talentem, ale gdy zanurza się w głębiny oceanu jej
podświadome lęki powracają jako wstrząsające wizje. Te złe myśli blokują ją i uniemożliwiają odniesienie sukcesu. „Głęboki wdech” to poruszająca historia, która pokazuje walkę człowieka z ciałem i umysłem. No i te podwodne sceny. Polecamy, jak najbardziej!

The Divide (2012)

Bardzo mocny, psychologiczny thriller. Świetnie zbudowany mroczny nastrój. Film pokazuje najciemniejszą stronę ludzkiej natury wywołaną apokaliptyczną sytuacją. Nowy Jork zostaje zniszczony przez atak nuklearny. Grupa kilku osób chowa się w piwnicy pewnego budynku i czeka na pomoc. Do ocalałych dociera zespół uzbrojonych ludzi ubranych w kombinezony. Jednak przybyli osobnicy nie są grupą ratunkową. Rzadko to mówimy, ale to film dla ludzi o silnych nerwach.

The Ninth (2021)

Petersburg, koniec XIX wieku. Miasto ogarnęło szaleństwo na punkcie okultyzmu i ezoteryki. Pewnego dnia pojawia się w Petersburgu brytyjskie medium, Olivia Reed, która gromadzi tłumy na swoich publicznych seansach spirytystycznych. Równocześnie w mieście dochodzi do serii rytualnych morderstw. Młode kobiety są
porywane, a ich okaleczone ciała znajdują się w różnych częściach Petersburga. Zaczyna się śledztwo. Jaką rolę odegra w nim Olivia Reed? Klasyczny, ciekawy thriller o seryjnym zabójcy. Świetne zdjęcia i efekty specjalne. Przyznać trzeba, że rosyjskie produkcje są coraz ciekawsze.

Truman (2015)

Motto tego filmu: „W życiu liczy się przyjaźń”. „Truman” to na pozór bardzo zwyczajna opowieść, która rozgrywa się w niecały tydzień. Tomás, wieloletni przyjaciel Juliana, odwiedza swojego kolegę w Madrycie. Julián od roku jest chory na raka i ostatecznie zdecydował się przerwać leczenie. Przyjaciele spotykają się, aby spędzić razem kilka fantastycznych dni. Wiedzą, że to ich ostatnie spotkanie. Film wzruszający, zabawny, mądry. Opowiedziany prostymi słowami. A tytułowy Truman, to… wierny do końca pies Juliana.

Jak zostałem Rosjaninem (2021)

Po prostu zabawna komedia o perypetiach chińsko-rosyjskiej rodziny. Chińczyk Pen wybiera się do Moskwy, aby oświadczyć się Irinie. Ojciec dziewczyny nie przepada za tym i innymi kandydatami na zięcia. Robi wszystko, aby się ich pozbyć. Okazuje się jednak, że z Penem nie będzie tak łatwo. Z tego filmu można wiele dowiedzieć się o Rosjanach i ich mentalności, a więc dobry materiał na komedię. Zobaczcie „Jak zostałem Rosjaninem” i bawcie się dobrze!

Initiation (2021)

Ten film pokazuje, że horror jako gatunek ma się dobrze. A może coraz lepiej? Ginie młoda kobieta – uniwersytecka gwiazda sportu. To morderstwo rozpoczyna serię zdarzeń, które odkrywają mroczne sekrety uczelni. „Initiation” przynosi niejeden dreszcz emocji. Jest dużo krwi, wiertarki i inne podobne gadżety. Wszystko wymieszane ze współczesnymi mediami społecznościowymi, które w filmie odgrywają bardzo ważną, symboliczną rolę.

La vampira de Barcelona (2020)

Barcelona na początku XX wieku. Ginie, pochodząca z bogatej rodziny, Teresa Guitart. To wydarzenie wstrząsa całym krajem. Policja szybko ustala podejrzanego. Jest to Enriqueta Marti, nazwana przez prasę „Wampirzycą z Barcelony”. Odkryjemy trochę karty i powiemy Wam, że policja się myliła. Do zaskakującej prawdy dociera dziennikarz Sebastià Comas. Bardzo dobrze zrobiony film, dobry scenariusz i gra aktorska.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.