Noworoczna podwyżka – tyle teraz kosztuje pączek u Magdy Gessler!

noworoczna podwyżka

Noworoczna podwyżka u Magdy Gessler! Jak się okazuje, wysokie ceny wraz z nadejściem nowego roku, dotknęły także gastronomii. Tym razem mowa o temacie, który zawsze rozgrzewa internautów do czerwoności. Portal Fakt.pl pod lupę wziął ceny pączków u Magdy Gessler. Kwestia łakoci od popularnej restauratorki budzi wielkie emocje zawsze w okolicach Tłustego Czwartku. Jak się jednak okazuje, teraz jest drożej, niż podczas święta łasuchów. Ile zatem aktualnie trzeba zapłacić za pączka od Magdy Gessler?

Noworoczna podwyżka – tyle teraz kosztuje pączek u Magdy Gessler!

Pączki od Magdy Gessler to temat, który zawsze ożywia internautów. Zwykle dzieje się to w okolicy Tłustego Czwartku, kiedy popyt na tego typu łakocie jest o wiele większy niż zazwyczaj. Pączki popularnej restauratorki, które można kupić „U Fukiera” w Warszawie, zbierają kapitalne recenzje. Jak czytamy w Fakt.pl – to produkt sezonowy, który w ofercie pojawia się po nowym roku. Nie inaczej było tym razem. Uwagę po raz kolejny zwróciła jednak cena słynnych pączków, które zwykle była bardzo wysoka. Teraz jest jeszcze drożej.

Przypomnijmy jednak o cenie jednego pączka od Magdy Gessler przed Tłustym Czwartkiem. Wtedy kosztował on 11 złotych. Teraz, wzorem innych produktów i usług, cena wzrosła. O ile?

ZOBACZ TAKŻE: TAK ZAKOŃCZYŁO SIĘ POWIĘKSZANIE UST U MŁODEJ DZIEWCZYNY. POKAZAŁA ZDJĘCIA PO ZABIEGU. OSTRZEGA INNE KOBIETY! [FOTO]

13 złotych za pączka od Magdy Gessler! Wyraźna podwyżka względem poprzedniego roku

Podwyżki w nowym roku nie dziwią już niemal nikogo. Jednakże, cena 11 złotych za pączka w okresie Tłustego Czwartku przed rokiem, budziła dość spore emocje. Tym razem jest jeszcze drożej. Jak donosi portal Faktu, teraz pączek od popularnej restauratorki w restauracji „U Fukiera” kosztuje… 13 złotych. Oznacza to, że cena wzrosła o 2 złote.

Fakt.pl podaje dalej, że do wyboru mamy pączki z konfiturami: malinową, wiśniową i różaną. Nie jest tajemnicą, że pączki na klientach robią wielkie wrażenie. Nawet obecna cena nie powinna odstraszyć osób, które chcą spróbować produktu od najpopularniejszej polskiej restauratorki.

źródło: Fakt.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.