Skarżył się na ból ucha. Lekarze byli w szoku – to udało im się wyjąć ze środka [FOTO]

skarżył się na ból ucha

Skarżył się na ból ucha. Lekarze byli w szoku, gdy zobaczyli, co udało im się wyciągnąć z jego środka! Pochodzący z Nowej Zelandii Zane Wedding bardzo mocno cierpiał. Mężczyzna zmagał się z narastającym bólem ucha, który uwydatnił się po pływaniu. Zane, przekonany o tym, że wszystkiemu winna jest woda – próbował poradzić sobie z niedogodnością domowymi sposobami. Jednakże, wraz z upływem czasu, ból stawał się coraz bardziej nie do zniesienia. W końcu pomogli mu lekarze, którzy – gdy zlokalizowali źródło bólu – przecierali oczy ze zdumienia. Co tkwiło w uchu pacjenta?

Skarżył się na ból ucha. Lekarze byli w szoku – to udało im się wyciągnąć ze środka! [FOTO]

Ból ucha to niebywale uciążliwa dolegliwość. Powoduje ogromny dyskomfort i odbiera chęci do normalnego funkcjonowania. Na własnej skórze przekonał się o tym pochodzący z Nowej Zelandii Zane Wedding. Mężczyzna podejrzewał, że wszystko za sprawą wody, która dostała się do ucha podczas pływania. Jednakże, nic nie było w stanie uśmierzyć bólu. Mało tego – dyskomfort z każdym dniem stawał się coraz poważniejszy. Mieszkający w Auckland mężczyzna w końcu udał się do lekarza. To, co działo się później, przeszło jego najśmielsze oczekiwania.

Jak czytamy w o2.pl – potrzebne były aż dwie wizyty. Najpierw specjalista przepisał antybiotyk. Gdy jednak to nie pomogło, Zane udał się do innego doktora. Ten w końcu zajrzał w kanał słuchowy i zamarł.

ZOBACZ TAKŻE: NOWOROCZNA PODWYŻKA – TYLE TERAZ KOSZTUJE PĄCZEK U MAGDY GESSLER! ZAPŁACILIBYŚCIE TAKĄ KWOTĘ?

Z ucha mężczyzny udało się wyciągnąć martwego karalucha

Portal o2.pl, powołując się na doniesienia Daily Mail podaje, że z ucha mężczyzny udało się wyciągnąć martwego karalucha. To właśnie on miał powodować nieznośny ból. Nie wiadomo jednak, jak owad znalazł się głęboko w kanale słuchowym Nowozelandczyka. Na o2.pl czytamy fragmenty rozmowy pacjenta z NZ Herald:

Lekarz był tak samo zszokowany jak ja. Przez kilka dni żyłem z karaluchem w uchu.

Zane Wedding wszystko relacjonował w ten sposób:

Pani, która go wyciągnęła, powiedziała: „Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam. Czytałam o tym, ale nigdy tego nie widziałam”. Ciągle powtarzała: „O mój Boże”.

źródło: Twitter, o2.pl, NZ Herald

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.