Tak zakończyło się powiększanie ust u młodej dziewczyny. Pokazała zdjęcia [FOTO]

powiększenie ust

Tak zakończyło się powiększanie ust u młodej dziewczyny. Na niebywale popularny w ostatnim czasie zabieg, decyduje się coraz więcej młodych lub bardzo młodych kobiet. Wszystko po tym, aby osiągnąć wymarzony wygląd i imponować pięknymi, pełnymi ustami. Jak się jednak okazuje, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Na własnej skórze przekonała się o tym Ruby. Mimo ostrzeżeń poddała się zabiegowi, a później wylądowała w szpitalu. W sieci pokazała, jak po wszystkim wyglądała jej twarz.

Tak zakończyło się powiększanie ust u młodej dziewczyny. Pokazała zdjęcia [FOTO]

Nie tak to miało wyglądać! Pewna młoda dziewczyna imieniem Ruby, pokazała w sieci, jak wyglądała jej twarz po zabiegu powiększenia ust. Wypełnianie ust w ostatnim czasie jest niebywale popularne. Na zabieg decydują się coraz młodsze kobiety. Wszystko po to, aby poprawić swój wygląd i pewność siebie. Nie zawsze wszystko idzie jednak zgodnie z planem, co widać na przykładzie wspomnianej wcześniej Ruby.

W portalu o2.pl czytamy, że Ruby poddała się zabiegowi pomimo wcześniejszych ostrzeżeń. Skutkowało to wizytą w szpitalu. Dziewczyna miała doskonale wiedzieć, że ma skłonność do reakcji alergicznych. To jednak nie powstrzymało jej przed przystąpieniem do zabiegu. Później mogła już tylko żałować. Wszystko właśnie za sprawą bardzo silnej reakcji alergicznej, która nie oszczędziła pacjentki. Po zabiegu dziewczyna wyglądała w ten sposób:

powiększenie ust

ZOBACZ TAKŻE: ZAMIAST RUSZYĆ W POŚCIG ZA PRZESTĘPCAMI, KTÓRZY OKRADALI DOM HANDLOWY – POLICJANCI ŁAPALI POKEMONY. RZADKI STWORA W ODRÓŻNIENIU DO PRZESTĘPCÓW, UDAŁO SIĘ ZŁAPAĆ

Wobec bardzo silnej reakcji alergicznej, dziewczynę przewieziono do szpitala

Jak już wcześniej wspomniano, powiększanie ust swój finał miało w szpitalu. Wszystko przez niezwykle silną reakcję alergiczną, która błyskawicznie zmieniła twarz Ruby. Ale czy o takie zmiany jej chodziło?

Co ciekawe, dziewczyna o wszystkim opowiedziała w mediach społecznościowych. Jak twierdzi – wszystko po to, aby inne kobiety dobrze przemyślały ewentualne podejście do zabiegu. Ruby przekonała się na własnej skórze, że w jej wypadku była to bardzo zła decyzja.

ruby powiększyła usta

źródło: TikTok, o2.pl

@rubesfr #filler #filler #fillerdissolving #allergicreaction #foryou ♬ Oh no, oh no, oh no, no no – Hip Hop

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.