Nowe przemówienie Putina zatrważa. „Stracił kontakt z rzeczywistością” [WIDEO]

nowe przemówienie putina

Nowe przemówienie Putina zatrważa! Materiał opublikowano w państwowej rosyjskiej telewizji. Propagandowe wystąpienie dotarło oczywiście do mediów zachodnich. Wiele osób uważa, że Władimir Putin zwyczajnie stracił już kontakt z rzeczywistością. Przed kamerą opowiadał o wojnie na Ukrainie, ale odniósł się też do obywateli swojego kraju, którzy jego zdaniem „trzymają z Zachodem”. Putin mówił także o tym, że Zachód za cel wziął sobie zniszczenie Rosji.

Nowe przemówienie Putina zatrważa. „Stracił kontakt z rzeczywistością” [WIDEO]

Kondycja zdrowotna i psychiczna Władimira Putina w ostatnich tygodniach jest tematem, który rozgrzewa media do czerwoności. Eksperci, analitycy a nawet lekarze dokładnie przyglądają się wystąpieniom prezydenta Rosji i starają się wyciągać z nich wnioski. Wiele mówi się o frustracji Putina oraz jego ewentualnych zaburzeniach psychicznych. Kolejna okazja do analizy jego słów nadarzyła się właśnie teraz, gdy w rosyjskiej telewizji państwowej emitowano jego nowe przemówienie. W mediach zachodnich po wystąpieniu Putina pojawiły się komentarze, że ten zwyczajnie „stracił kontakt z rzeczywistością”.

Putin podczas przemówienia mówił, że jedyny cel Zachodu to zniszczenie Rosji. Portal salon24.pl zauważa, że Władimir Putin zarzucił części swojego społeczeństwa mentalne związanie z krajami zachodnimi, a nie z Rosją. Serwis salon24.pl przytacza wypowiedź Putina:

Oczywiście oni (Zachód) spróbują postawić na tak zwaną piątą kolumnę, na zdrajców – na tych, którzy tu zarabiają, a tam mieszkają. Żyją nie w sensie geograficznym, ale w sensie ich myśli, ich niewolniczego myślenia.

ZOBACZ TAKŻE: WALKI O CUKIER W ROSYJSKICH SUPERMARKETACH! LUDZIE DOSŁOWNIE ZWARIOWALI [WIDEO]

Putin podczas wystąpienia: „Rosja będzie w stanie odróżnić prawdziwych patriotów od szumowin i zdrajców i wypluć ich jak muszkę”

Władimir Putin zwrócił się także do – w jego mniemaniu – prawdziwych Rosjan. W serwisie salon24.pl czytamy jego słowa:

Każdy naród, a zwłaszcza naród rosyjski, zawsze będzie w stanie odróżnić prawdziwych patriotów od szumowin i zdrajców i wypluć ich jak muszkę, która przypadkowo wleciała im do ust.

źródło: salon24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.