Putin z Parkinsonem. Ekspert mówi, kiedy odsuną go od władzy. Gorąco w Rosji!

to może rozwścieczyć putina

Putin z Parkinsonem? Wszystko na to wskazuje. Potwierdził to uznany ekspert z Francji, który rozmawiał z dziennikarzami radia RMF FM. Portal RMF24.pl przedstawia go jako specjalistę od zakulisowej walki o władzę w Rosji. Alexandre Adler, mający znać kilka osób z bliskiego otoczenia Putina, rzeczywiście podzielił się bardzo interesującymi informacjami z Rosji. Historyk, politolog i publicysta zdradził, kiedy Władimir Putin ma zostać odsunięty od władzy. Zwrócił też uwagę, że mimo zażywania leków, pojawiły się u niego zmiany psychiczne.

Putin z parkinsonem. Ekspert mówi, kiedy odsuną go od władzy. Coraz goręcej w Rosji!

Kolejne niebywale interesujące informacje na temat tego co dzieje się w Rosji, w rozmowie w RMF FM ujawnił francuski specjalista od zakulisowej walki o władzę na Kremlu – Alexandre Adler. W portalu RMF24.pl czytamy, że Adler zna kilka osób z bliskiego otoczenia Putina, dzięki czemu ma dostęp do zaskakujących doniesień. Poruszył on między innymi temat problemów zdrowotnych Władimira Putina, o których spekuluje się już od dłuższego czasu. Jego zdaniem, Putin cierpi na chorobę Parkinsona. W rozmowie z paryskim korespondentem Adler miał mówić:

Medycyna zrobiła duże postępy. Putin ma najlepszych lekarzy, bierze około 10 lekarstw dziennie i kiedy pokazuje się publicznie, nie widać, że jest chory. Ręce mu się w ogóle nie trzęsą. Ale są zmiany psychiczne. Jest coraz bardziej impulsywny.

To właśnie problemy zdrowotne Władimira Putina mogą okazać się pretekstem do odsunięcia go od władzy, o czym także mówił Adler. Tutaj robi się jeszcze bardziej interesująco.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE PRZEMÓWIENIE PUTINA ZATRWAŻA. „STRACIŁ KONTAKT Z RZECZYWISTOŚCIĄ”

Putin odsunięty od władzy już w lipcu?! Ekspert nie ma wątpliwości

Alexandre Adler, francuski specjalista od zakulisowej walki o władzę na Kremlu zakłada, że Władimir Putin od władzy zostanie odsunięty już w lipcu. Ma do tego doprowadzić grupa jego współpracowników. W RMF24.pl czytamy, że odsunięcia Putina od władzy pragną i mogą dokonać szef Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej Sergiej Naryszkin, minister obrony Sergiej Szojgu i rosyjski ambasador w Watykanie Aleksandr Awdejew.

Mają oni wykorzystać właśnie argument jego pogarszającego się stanu zdrowia, a także niepowodzeń związanych z wojną na Ukrainie. Adler uważa, że już w lipcu Putin starci swoje stanowisko. Co więcej, może być sądzony w Rosji.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.