Nowe kanapki w McDonald’s – McRib i El Maco robią wrażenie! Gdzie je zjeść?

Nowe kanapki w McDonald’s! McRib i El Maco nieoczekiwanie powróciły po długiej przerwie. Uwielbiane przez klientów sieciówki przysmaki, dostępne będą przez niedługi czas. Trzeba przyznać, że zarówno McRib jak i El Maco robią ogromne wrażenie. Niestety, nie zjemy ich wszędzie. Gdzie i jak długo dostępne będą nowości w McDonald’s? Czy kupimy je w Polsce?

nowe kanapki

Nowe kanapki w McDonald’s – McRib i El Maco robią ogromne wrażenie! Gdzie je zjeść?

McDonald’s robi wszystko, aby końcówka trwającego, dość niefortunnego roku, okazała się wcale nie taka zła – a przynajmniej dla klientów popularnej sieciówki. Wobec tego, do oferty znanych na całym świecie kanapek, wprowadzono kilka nowości. Tak było między innymi w Polsce, gdzie nastąpił wielki powrót kanapki Drwala. Już pierwszego dnia miłośnicy Drwala tłumnie rzucili się na restauracje McDonald’s w całym kraju. Jednakże, ze względu na panujące obostrzenia i brak możliwości jedzenia w lokalu – większość wybrała się po kanapkę samochodem, co doprowadziło do wielkich korków.

nowe kanapki

Jak się jednak okazuje, nie tylko w Polsce zdecydowano się na powrót kultowego produktu. Do oferty sieciówki zawitały także McRib i El Maco. Kanapki wyglądają kapitalnie, a ślinka cieknie na samą myśl o tym, jak mogą smakować. Jak na razie kupić można je jednak tylko w Australii. Co znajdziemy w McRib oraz El Maco?

ZOBACZ TAKŻE: TAJEMNICZY MONOLIT ZNÓW ZMIENIŁ MIEJSCE POŁOŻENIA! TYM RAZEM ZAWITAŁ W WIELKIEJ BRYTANII. ZAGADKA ROZWIĄZANA?

nowe kanapki

McRib oraz El Maco – jak smakują?

Wielu zastanawia się, jak mogą smakować McRib oraz El Maco. Trzeba przyznać, że kanapki wyglądają bardzo zachęcająco. Znalazły się w nich także sosy, których na co dzień nie spotkamy w klasycznej ofercie McDonald’s.

W McRib klienci mogą cieszyć się wieprzowiną skropioną sosem smoky BBQ i polaną marynatami Macca.

nowe kanapki

El Maco wyglądem przypomina natomiast popularnego Big Maca, jednakże znaczącą różnicę odgrywają tam sosy. Wołowina znajdująca się w El Maco okraszona jest bowiem meksykańską salsą oraz sosem na bazie kwaskowatej śmietany.

nowe kanapki

McRib i El Maco dostępne w Polsce?

Niestety, nie wydaje się, aby dwie kanapki, które właśnie weszły do australijskiego menu sieciówki, miały pojawić się niebawem w Polsce. Nam jak na razie pozostaje cieszyć się Drwalem – i to w kilku odsłonach.

nowe kanapki

McRib oraz El Maco w australijskiej ofercie sieciówki dostępne będą krótki – od 9 grudnia do 19 stycznia.

źródło: YouTube, ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.