Zagadkowy monolit znowu w innym miejscu! Tajemnica rozwiązana?

zagadkowy monolit

Zagadkowy monolit po raz kolejny pojawił się w innym miejscu! Tym razem, po Rumunii, znalazł się w Wielkiej Brytanii. Przypominający coś rodem z kosmosu obiekt, odnaleziono na wyspie Isle of Wight. Wpadli na niego przypadkowi ludzie, którzy natychmiast zdali sobie sprawę, że mają do czynienia z tym samym znaleziskiem, o jakim w ostatnim czasie mówiono w mediach. Jednakże, jak się okazuje – zagadkę prawdopodobnie w końcu udało się rozwiązać. O co chodzi z tajemniczymi monolitami?

Zagadkowy monolit znowu w innym miejscu! Tym razem pojawił się na brytyjskiej wyspie

Sprawa zagadkowego monolitu nadal aktualna! Gdy wydawało się, że po obecności w USA i Rumunii, jego podróż dobiegła końca – ten zupełnie niespodziewanie pojawił się w Wielkiej Brytanii. Monolit przypadkiem na swojej drodze napotkali spacerowicze. Znajdował się ona na wyspie Isle of Wight. Ludzie natychmiast skojarzyli, że może chodzić o ten sam obiekt, który ostatnio zrobił niebywałe zamieszanie medialne.

Przypomnijmy – monolit najpierw odkryto na pustyni w Utah, a później pojawił się w Rumunii. Nikt nie wiedział, skąd się tam wziął. Pojawiały się różne teorie, a niektóre zakładały nawet, że wszystko jest dziełem obcych cywilizacji. Te bardziej przyziemne opinie przychylały się jednak do swego rodzaju manifestu jednego z awangardowych twórców. Jak czytamy w portalu radiozet.pl, sprawa prawdopodobnie się wyjaśniła! O co chodzi zatem z tajemniczym monolitem?

ZOBACZ TAKŻE: TAJEMNICZA, NOWA CHOROBA W INDIACH – SETKI CHORYCH I PIERWSZY ZGON! NA MIEJSCOWYCH PADŁ BLADY STRACH

Zagadka rozwiązana? Prawdopodobnie wiadomo, kto stoi za pojawianiem się monolitów w różnych zakątkach świata!

Emocje przez kilka ostatnich dni budziły przypuszczenia dotyczące pochodzenia rzeczonych monolitów. Jak wcześniej wspomniano – zwolennicy teorii spiskowych podejrzewali, że pochodzą one z kosmosu. Większość takie tezy traktowała jednak z należytym dystansem. A jak jest w rzeczywistości?

W mediach społecznościowych niejako do wszystkiego przyznała się grupa „The Most Famous Artists”. W swoich mediach społecznościowych artyści pokazali proces tworzenia monolitów, które ostatnimi czasy podróżowały po świecie.

Grupa, o której mowa, zasłynęła niegdyś z akcji na wzgórzu Hollywood, zmieniając widniejący tam napis na „Hollyweed”.

źródło: Twitter, radiozet.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.