Niesamowity kot bramkarz! Zobacz jego popis! [WIDEO]

niesamowity kot bramkarz

Niesamowity kot bramkarz! Sieć obiegło nagranie, które prezentuje niezwykle zwinnego kota broniącego dostępu do własnej bramki. Jego interwencje i parady robią ogromne wrażenie. Zwierze wygląda, jakby rzeczywiście miało wiele wspólnego z piłką nożną. Internauci są zachwyceni – złośliwie namawiają polskie drużyny do tego, aby zakontraktowały świetnie spisujące się między słupkami zwierzę.

Niesamowity kot bramkarz

Kot bramkarz? Wiele osób mających zwierzęta wie, jakie cuda potrafią one wyczyniać w piłką. Jednakże to, co na załączonym niżej filmie prezentuje kot, przechodzi wszelkie wyobrażenia. Internauci są pod wrażeniem, a nagranie podbija nie tylko polskie, ale i zagraniczne fora. Zwinny, sprawny, czujny kot, nie przepuszcza do bramki żadnej piłki. Mało tego – obron dokonuje w sposób iście fantastyczny, co jeszcze lepiej widać w zwolnionym tempie.

Zwierzę staje się coraz bardziej popularne w sieci

Zwierzę jest coraz bardziej popularne, a nagranie z jego popisami obiegło już niemal każdy zakątek świata. W serwisie YouTube, nagranie ma już blisko półtora miliona wyświetleń. Twórca filmu w opisie dodaje, że kot Indy we wspaniałej formie jest już od jakiegoś czasu. Nadal jednak nie ma klubu, który złożyłby mu ofertę gry w swoich barwach. Dodatkowo, z przymrużeniem oka wzywa do zakontraktowania dzielnego kota.

Oglądając nagranie naprawdę można odnieść wrażenie, że przed oczami ma się wysokiej klasy fachowca w sztuce bramkarskiej. Co na to powiedzą topowe europejskie drużyny? Czy będzie je stać na tak spektakularny transfer?

ZOBACZ TAKŻE: KATOWALI PSA, PRZETRZYMUJĄC GO NA BALKONIE W UPALE! ZDJĘCIA!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.