Luxuria Astaroth: [wiek, Donatan, Instagram, odwyk, Zusje]

Luxuria Astaroth to niewątpliwie bardzo barwna postać w show biznesie. Chociaż dawno nie było o niej głośno, teraz powraca, kreując nowy wizerunek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Luxuria Astaroth wiek

Dziewczyna ma dopiero 23 lata. Tak naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka. W sieci zaczęło być o niej głośno już 5 lat temu, kiedy wystąpiła w teledysku Cleo i Donatana. Razem z Olą Ciupą zagrały tam seksowne Słowianki, które ubijały masło i oblewały się mlekiem. Następnie dostała propozycje kilku odważnych sesji i zaczęła prowadzić naprawdę imprezowy tryb życia.

 

Luxuria Astaroth odwyk

Rok temu w jednym z wywiadów przyznała, że po pewnym czasie zdała sobie sprawę, że życie jakie prowadzi, ciągnie ją na samo dno. Po namowach mamy, na której pomoc mogła liczyć przez cały ten czas, postanowiła udać się na odwyk. Problemy z narkotykami i alkoholem doprowadziły do tego, że zaczęła dodawać kompromitujące materiały na swoich mediach społecznościowych oraz zupełnie traciła poczucie własnej wartości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝐉𝐄 𝐙𝐔𝐒 𝐎𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋 (@zusjeofficial)

Luxuria Astaroth – Zusje

Po przerwie modelka wraca do sieci pod pseudonimem Zusje. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej, nie w teledyskach innych artystów, tylko samodzielnie nagrywając własne utwory. Pierwszy z nich, zatytułowany Pierwszy śnieg miał swoją premierę niedawno. Powstał do niego również teledysk. Ma to być przestroga dla innych i cofnięcie w czasie, do momentu kiedy zaczęły się jej problemu. Dziewczyna wyznała, że traktuje to jako rodzaj własnej terapii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝐉𝐄 𝐙𝐔𝐒 𝐎𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋 (@zusjeofficial)

Luxuria Astaroth Instagram

Profil gwiazdki na Instagramie znajdziemy już pod zmienioną nazwą. Mianowicie brzmi ona @zusjeofficial. Aktualnie obserwuje ją 133 tysiące internautów. Jednakże nie znajdziemy tam zbyt wiele zdjęć. Po powrocie z odwyku dziewczyna usunęła wszystkie dodane do tej pory treści. Metamorfoza, jaką przeszła przez ostatni rok wydaje się być naprawdę zauważalna. Myślicie, że uda jej się zrobić karierę muzyczną?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝐉𝐄 𝐙𝐔𝐒 𝐎𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋 (@zusjeofficial)