Kibice wypożyczyli klęcznik, aby kupować bilety na mecze!

Ta sytuacja wywołuje skrajne odczucia. Z jednej strony śmiech, z drugiej natomiast lekki absurd z powodu braku jakiejkolwiek zmiany, pomimo licznych próśb. Okazuje się, że kibice wypożyczyli klęcznik, aby kupować bilety na mecze. Fani sportowych rozgrywek w Łodzi zastosowali ciekawe rozwiązanie. 

Klęcznik nie tylko do modlitwy

Okazuje się, że klęcznik nie tylko pełni funkcję w Kościele. Można go wykorzystać na wiele różnych sposobów. W związku z tym fani Widzewa Łódź wpadli na ciekawy, aczkolwiek szokujący pomysł. O co dokładnie chodzi?

Na stadionie łódzkiej drużyny, okienko w którym można zakupić bilety na rozgrywki, znajduje się na wysokości dostosowanej… raczej do dzieci. A bilety zazwyczaj kupują tam dorośli, przez co znajduje się na wysokości pasa. Dlatego zakup jest utrudniony, gdyż trzeba się mocno schylić. Jak podaje portal eurosport, kibice zmagają się z tym od lat, a sprawę zgłosili już 2 lata temu. Do tej pory zmian na lepsze nie widać…

Żart kibiców

Z powodu braku jakichkolwiek działań w kierunku zmiany sytuacji, kibice postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego wypożyczyli klęcznik, który jak wiadomo można spotkać tylko w Kościele. Okazuje się jednak, że niekoniecznie. Od teraz jest też przy okienku, w którym kupuje się bilety. Ludzie przychodzą, klękają i z uśmiechem na twarzy kupują wejściówki na mecz. Kiedy już brakuje rozwiązań, trzeba się z tego już tylko śmiać.

Niestety taka wysokość okienka jest niewygodna i niezgodna ze standardami. Trzeba się schylać, klękać i z pewnością nie działa to pozytywnie na wizerunek klubu. Kibice się żalą i podkreślają, że chyba nigdzie na świecie nie ma stadionu z takim czymś. Jednak szanujemy za kreatywność.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dzięki, że jesteście! 🇦🇹️ Na oczekujących w ten upalny dzień czeka woda, zapraszamy! 💧 #widzew #łódź #karnetnawidzew #karnety

Post udostępniony przez Widzew Łódź SA (@rtswidzewlodz)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.