Niepokojące wideo z Knurowa – zamaskowana postać z siekierą i lalką

niepokojące wideo z knurowa

Niepokojące wideo z Knurowa powoli staję się hitem polskiego Internetu! Jak dotąd nie wiadomo, czy to jedynie zwykły żart lub próba prowokacji. Nie wyklucza się jednak także sytuacji, w której do czynienia mamy z prawdziwym psychopatą. Na nagraniu z samochodu widać, jak na środku drogi ruch blokuje postać w masce. Osoba w jednej ręce trzyma siekierę, natomiast w drugiej – lalkę. Wszystko wygląda upiornie, niczym scena z filmu grozy. W dalszej części tekstu prezentujemy omawiany materiał.

Niepokojące wideo z Knurowa – zamaskowana postać z siekierą i lalką straszy kierowców

Niebywale mrocznie zrobiło się w ostatnim czasie w Knurowie. Mianowicie, wszystko za sprawą niepokojącego nagrania, które momentalnie zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Udostępniono je na fanpage „Twój Knurów”. Wideo zarejestrowano z samochodu poruszającego się ciemną drogą. Kierowca nagle zauważył jednak pewną nienaturalnie zachowującą się postać, która siedziała na drodze.

Gdy podjechał bliżej, wszystko stało się jasne. Przed kierującym znajdował się dość pokaźnej postury mężczyzna, ubrany w białą maskę. W rękach dzierżył natomiast siekierę oraz lalkę. Wyglądało to przerażająco. Mało tego – zamaskowana postać ruszyła w stronę kierowcy. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Ponury żart czy niebezpieczna osoba? Mieszkańcy powinni czuć się zaniepokojeni?

Pod postem zawierającym nagranie, momentalnie zaroiło się od komentarzy. Wiele osób uważa, że to jedynie głupi żart. Jak jednak podaje portal RMF24.pl – wszystko zgłoszono na policję. Poniżej cytujemy wpis z fanpage „Twój Knurów”:

Nasza redakcja otrzymała bardzo przerażające nagranie wideo. Na nagraniu, które otrzymaliśmy od naszego czytelnika możemy zaobserwować postać w białej masce, która trzyma w jednej ręce lalkę, a w drugiej siekierę.

Dalej strona pisze:

Jak możemy zauważyć na poniższym nagraniu wideo – postać zbliża się do pojazdu, gdy kierowca stanął w miejscu. W momencie, gdy kierowca postanowił wycofać pojazd, a następnie jechać w kierunku osoby stojącej na jezdni, człowiek z lalką odskoczył.

Czy jednak rzeczywiście jest się czego bać? Portal ma nadzieję, że to jedynie głupia zabawa:

Czy nagranie to niewinna zabawa? Czy jest to ustawione? Na te pytania ciężko teraz odpowiedzieć. Miejmy nadzieje, że jest to tylko i wyłącznie głupi żart.
źródło: RMF24.pl, Twój Knurów

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.