Odpadł po pierwszym pytaniu w Milionerach! Wstydliwy występ w polskiej edycji

odpadł po pierwszym pytaniu

Odpadł po pierwszym pytaniu w Milionerach! To jeden z najbardziej wstydliwych momentów w polskiej edycji popularnego teleturnieju. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, kiedy uczestnik – kolokwialnie mówią – „wyłożył się” na pierwszym, w dodatku nie najtrudniejszym pytaniu. Tym samym nie udało mu się osiągnąć nawet progu 500 złotych, a ostatecznie do domu wrócił z niczym. Poniżej prezentujemy pytanie, możliwe warianty odpowiedzi, opcję zaznaczoną przez uczestnika oraz naturalnie wybór, który był prawidłowy.

Odpadł po pierwszym pytaniu w Milionerach! Wstydliwy występ w polskiej edycji programu, to pytanie okazało się zbyt trudne

Milionerzy to jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków teleturniejów. Zawdzięcza to przede wszystkim jasnej formule oraz emocjom. Jeden błąd może bowiem sprawić, że przepada jakakolwiek szansa na główną wygraną, mianowicie tytułowy milion. Zdarzają się jednak wstydliwe momenty, kiedy gracze odpadają już na samym początku. Tak było i tam razem – w dodatku przy bardzo łatwym pytaniu.

Dotarcie na sam szczyt w Milionerach jest rzadkością, a trudność pytań wydaje się rosnąć z każdym kolejnym zagadnieniem. Na szczęście uczestnicy programu mają do dyspozycji jedyne w swoim rodzaju koła ratunkowe. Tutaj jednak także zaszła pewna mała zmiana.

Nowe koło ratunkowe w Milionerach – bardzo ważna i ciekawa zmiana

Warto wspomnieć jeszcze o pewnej bardzo istotnej zmianie, która w polskiej edycji Milionerów ma miejsce od nowego sezonu. Ten wystartował 15 lutego 2021 i od razu zaskoczył widzów. Przypomnijmy jednak – do tej pory, uczestnicy teleturnieju mogli korzystać z trzech kół ratunkowych – telefonu do przyjaciela, pół na pół oraz pytania do publiczności. Ta ostatnia opcja zniknęła, a zamiast niej gracze mogą wymienić pytanie na zupełnie inne. Czy jednak okaże się ono łatwiejsze od poprzedniego?

ZOBACZ TAKŻE: NAUKA GRY NA FLECIE W CZASIE PANDEMII – W SIECI OPUBLIKOWANO JEDYNE W SWOIM RODZAJU NAGRANIE! INTERNAUCI GRZMIĄ – „TO SZALEŃSTWO”. ZOBACZ WIDEO!

Milionerzy – pytanie „w borze dominują:”

Wróćmy jednak do meritum. Jak już wcześniej wspomniano, we wstydliwym występie uczestnik odpadł już po pierwszym pytaniu. Czy było ono wyjątkowo trudne? Cóż – prezentujemy je poniżej:

W borze dominują:

  • A. wyszkoleni funkcjonariusze
  • B. borsuki, borówki i borowiki
  • C. drzewa liściaste
  • D. drzewa iglaste

Poprawia odpowiedź to oczywiście opcja „D” – bór jest bowiem gęstym, starym lasem drzew iglastych. Uczestnik postanowił natomiast, że odpowiednia odpowiedź to wariant „B”. Uznał zatem, że w borze dominują borsuki, borówki i borowiki.

źródło: RMF, Milionerzy

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.