Galeria zdjęć na Messengerze wróciła! Jak w nią wejść?

galeria zdjęć na messengerze

Galeria zdjęć na Messengerze wróciła! Funkcja, która wśród użytkowników cieszyła się ogromną popularnością, jakiś czas temu zniknęła i bardzo długo należało sobie radzić bez niej. Teraz jednak uległo to zmianie. Nie wiadomo jednak, co z pozostałymi funkcjami aplikacji, które także zniknęły, a były dobrze odbierane przez ogół społeczeństwa. Jak wejść w galerię zdjęć tym razem? Czy coś w tej kwestii uległo zmianie? Wyjaśniamy poniżej!

Galeria zdjęć na Messengerze wróciła. Brakowało jej przez długi czas

A więc jednak! Messenger postanowił powrócić do opcji wyświetlania galerii wszystkich zdjęć, jakie zostały wysłane w konkretnej konwersacji. Przypomnijmy – opcja ta zniknęła już jakiś czas temu, co spotkało się z ogromny zawodem użytkowników aplikacji. Galeria pozwalała bowiem szybko powrócić do zdjęć z przeszłości, które nie każdy zapisywał swego czasu w pamięci telefonu. Wobec tego ich ponowne odnalezienie było niemal niemożliwe.

Messenger przywrócił galerię zdjęć

Szczęśliwie, po dość długim czasie w Messengerze znów pojawiła się opcja obejrzenia wysłanych w przeszłości zdjęć i filmów. Momentalnie zaroiło się jednak od pytań – czy funkcja działa u wszystkich? Wiadomo bowiem, że w przeszłości przeróżne aktualizacje do poszczególnych użytkowników docierały z pewnym opóźnieniem. Tym razem wydaje się jednak, że każdy powinien mieć już dostęp do utęsknionej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE Z KNUROWA – ZAMASKOWANA POSTAĆ Z SIEKIERĄ I LALKĄ W RĘKACH TERRORYZUJE KIEROWCÓW. UPIORNY ŻART CZY W OKOLICY NAPRAWDĘ KRĄŻY PSYCHOPATA? W SIECI POJAWIŁO SIĘ WIDEO!

Galeria zdjęć na Messengerze – jak wejść?

Wiele osób zastanawia jak, jak po tak długiej przerwie należy wejść w galerię zdjęć na Messengerze. Pierwsze pytanie brzmi następująco – czy coś w tej kwestii uległo zmianie? Mamy dobre wiadomości. W galerię zdjęć w aplikacji wchodzi się tak samo, jak przed zniknięciem tejże funkcji. Mianowicie, po wejściu w daną rozmowę, należy nacisnąć na imię i nazwisko użytkownika, a następnie wybrać opcję „Wyświetl zdjęcia i filmy”. Jak zatem widać – pozostało to banalnie proste.

Co natomiast z przywróceniem nicków? Te niestety nadal są nieaktywne.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.