Niepokojące nagranie z Gór Sowich. Co zarejestrowali przyrodnicy? [WIDEO]

niepokojące nagranie

Niepokojące nagranie z Gór Sowich! W sieci pojawiło się dziwne wideo, które zarejestrowali w górach przyrodnicy. Sami nie są w stanie określić, co tak naprawdę pojawiło się w kadrze. To coś jednakże się porusza i jest ewidentnie zauważalne. Jak sami przyznają – oglądając materiał, raz za razem przez ich plecy przechodzą dreszcze. Sprawą zainteresowały się także zagraniczne media i naukowcy.

Niepokojące nagranie z Gór Sowich – co zarejestrowali przyrodnicy?

Góry Sowie owiane są wieloma tajemniczymi legendami. Znaleźć można tam również kilka naprawdę enigmatycznych miejsc. Jak jednak wyjaśnić to, co na kamerze zarejestrowali przebywający tam przyrodnicy? Co ciekawe, sami oglądając materiał wielokrotnie, nie potrafią odpowiedzieć na to pytanie. Wielu widzów zastanawia się także co akurat robiła w tym miejscu kamera. Odpowiedź jest banalna – wszystko zarejestrowała foto-pułapka, mająca nagrywać choćby pojawiające się sporadycznie w tamtych okolicach wilki.

Czym jest „coś” poruszające się w prawym dolnym rogu nagrania? Zobacz wideo

Przyrodnicy wideo umieścili nagranie na swojej stronie w portalu Facebook. Wszystko miało miejsce co prawda pod koniec maja tego roku, jednakże teraz sprawa nabrała większego rozgłosu. Zdarzeniem w ostatnich dniach bardziej szczegółowo zajęła się także Gazeta Wrocławska, która skontaktowała się z osobami do których należy niepokojące nagranie.

Na swojej stronie przyrodnicy piszą:

Wracamy z lasu do domku w górach, włączamy komputer, a przez okno słychać pohukiwanie sowy. Przeglądamy materiał zebrany z dwóch tygodni i nagle pojawia się puste video. Przyglądamy się zawsze szczególnie takim klatkom, bo może coś ciekawego przebiegło w rogu nagrania. Ale wtedy… przeszły nas ciarki.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE INFORMACJE DOTYCZĄCE OCZYSZCZALNI!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.