Nie żyje wielka gwiazda polskiego YouTube. Fani kochali jego filmy

nie żyje wielka gwiazda

Nie żyje wielka gwiazda polskiego YouTube. W sieci pojawiły się przykre wieści o śmierci Wiesława Janiszyna, czyli popularnego Wiesława Wszywki z kanału Naffnaff. Wiesław znany był z testów alkoholi, podczas których opowiadał barwne anegdoty ze swojego życia. Jego powiedzonka stały się ulubionymi wśród wielu internautów. Smutne informacje do wiadomości publicznej przekazali twórcy, którzy współpracowali z Wiesławem podczas nagrywania materiałów.

Nie żyje wielka gwiazda polskiego YouTube. Fani kochali jego filmy

Bardzo smutne wieści napłynęły w dniu wczorajszym. Jak się okazuje, z tego świata odszedł ulubieniec wielu Polaków – gwiazda YouTube, Wiesław Janiszyn, znany jako Wiesław Wszywka. Zasłynął on z serii filmów Kopsnij Drina oraz Apropo Defacto. Na kanale Naffnaff Wiesław testował przeróżne alkohole – począwszy od piw, kończąc choćby na kolorowych drinkach z dyskontów. Zdarzało mu się degustować także inne, mocniejsze trunki.

Gdy z jego zdrowiem było nie najlepiej, Wiesław testował takie produkty, jak choćby ostre sosy czy rzadko spotykane owoce morza. O śmierci Wiesława Wszywki jako pierwsi informowali twórcy, z którymi współpracował. Naffnaff na swoim Facebooku napisał:

Czuje się w obowiązku przekazać Wam tą smutną informację. Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil.

ZOBACZ TAKŻE: JACEK MURAŃSKI ZAWALCZY NA GALI FAME MMA 13! TO GRATKA DLA JEGO FANÓW. Z KIM ZMIERZY SIĘ W OKTAGONIE?

Jaka był przyczyna śmierci Wiesława Wszywki?

Fani zachodzą w głowę, jaka była przyczyna śmierci Wiesława Wszywki. Tego jednak nie podaje się do wiadomości publicznej, choć wiele osób ma świadomość, że stan jego zdrowia nie był najlepszy.

Na Facebooku Naffnaff pojawiło się wzruszające pożegnanie Wiesława:

Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał że: „lepiej żartować, niż chorować” i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!

źródło: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.