Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13! Kto jego rywalem?

jacek murański zawalczy

Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13! Jedna z najbardziej barwnych postaci, które w ostatnim czasie pojawiły się wokół federacji, w końcu – ku uciesze wielu fanów – wejdzie do oktagonu. To, że Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13, ogłoszono na pierwszej konferencji prasowej zawodników przed galą numer 12. Kto jednak będzie rywalem ojca Mateusza Murańskiego?

Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13! Z kim zmierzy się w oktagonie?

Nie lada gratka czeka fanów FAME MMA już w przyszłym roku! Jak się okazuje, na gali numer 13 do oktagonu wejdzie nie kto inny, jak Jacek Murański. Mowa rzecz jasna o ojcu Mateusza Murańskiego, który w federacji FAME MMA w tym roku mierzył się z Arkadiuszem Tańculą. To właśnie przy okazji wspomnianej walki, bardzo głośno zrobiło się o starszym z rodziny Murańskich. Ojciec Mateusza obecny był na konferencjach oraz na samej gali, podczas której walkę toczył jego syn. Dał się zapamiętać jako osoba, która nie stroni od konfliktów – a jak dobrze wiadomo, to niesamowicie nakręca oglądalność.

O ewentualnej walce Jacka Murańskiego mówiono już od dawna, ale konkretów brakowało. Teraz wszystko stało się już jasne. Federacja FAME MMA w niedzielę 17 października oficjalnie potwierdziła, że starszy z Murańskich w oktagonie pojawi się już podczas pierwszej gali w nowym roku, która oznaczona będzie numerem 13. Kto będzie rywalem Jacka Murańskiego?

ZOBACZ TAKŻE: NIEBYWAŁY DRAMAT PODCZAS KRĘCENIA „MAM TALENT”. KASKADER W STANIE KRYTYCZNYM ODWIEZIONY DO SZPITALA, STRASZNY WYPADEK PODCZAS WYKONYWANIA TRICKU

Kto rywalem Jacka Murańskiego na FAME MMA 13?

Wiele osób zachodzi w głowę, z kim zmierzy się Jacek Murański podczas FAME MMA 13. Niestety, federacja jak na razie nie ogłosiła jego rywala. Po słowach starszego z Murańskich, jakie wypowiedział na niedzielnej konferencji prasowej, można jednak przypuszczać, że walka ta jest już oficjalnie zakontraktowana. Włodarze celowo jednak przeciągają ogłoszenie przeciwnika Jacka Murańskiego, tym samym budując napięcie wokół wyczekiwanego wydarzenia.

Warto dodać, że na najbliższej gali FAME MMA 12, do oktagonu wejdzie syn Jacka Murańskiego – Mateusz. Jego przeciwnikiem po raz drugi będzie Arkadiusz Tańcula. To rewanż za poprzednią walkę obu panów, którą ostatnio wygrał Tańcula.

źródło: Facebook, FAME MMA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.