Nie żyje sobowtór Kim Kardashian. 29-latka nie przeżyła kolejnej modyfikacji ciała

Nie żyje sobowtór Kim

Nie żyje sobowtór Kim Kardashian. 29-latka zawdzięczała swój wygląd licznym zabiegom i operacjom plastycznym. Warto zaznaczyć, że na zmianę swojego wizerunku zdecydowała się stosunkowo niedawno, dlatego w bardzo krótkim okresie czasu przeszła wiele operacji. Niestety ostatni lifting pośladków okazał się być dla niej zabójczy. Jak informuje The Sun, w przyszłym tygodniu na Facebooku ma odbyć się relacja na żywo z pogrzebu kobiety.

Nie żyje sobowtór Kim Kardashian

Kim Kardashian to jednak z najpopularniejszych modelek na świecie, a jej konto na Instagramie śledzi prawie 200 mln osób. Jej charakterystyczny wygląd, przede wszystkim figura jak i styl wyznacza światowe trendy. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet za wszelką cenę próbuje się do niej upodobnić. Tak było w przypadku Joselyn Cano. Meksykanki mieszkającej w Newport Beach w Kalifornii. Studiowała mikrobiologię na Uniwersytecie Stanowym San Diego. Była modelką, a ponadto rozwijała karierę w social mediach, szczególnie na Instagramie. Pokazywała tam swoje luksusowe życie, markowe stylizacje i chwaliła się swoją figurą, łudząco podobną do Kim. Znana była jako sobowtór Kim Kardadhian, a swój wygląd zawdzięczała licznym zabiegom oraz operacjom plastycznym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joselyn Cano 🧿 (@joselyncano)

ZOBACZ TAKŻE: TOXIC FUCKER NIE ŻYJE – NOWE FAKTY! NIEUMYŚLNE SPOWODOWANIE ŚMIERCI?

Niestety dziś do mediów trafiła informacja, że Joselyn Cano nie żyje. Zmarła w wieku 29 lat, z powodu komplikacji po kolejnej operacji plastycznej. Konkretnie mowa o tzw. brazylijskim liftingu pośladków. Zabieg odbył się w jednej z kolumbijskich klinik. Brytyjski dziennik „The Sun” informuje, że w tym tygodniu prawdopodobnie na Facebooku odbędzie się relacja na żywo z pogrzebu Joselyn.

Warto zauważyć, że gdy media obiegła informacja o śmieci 29-latki, jej popularność jak i liczba obserwatorów na Instagramie ogromnie wzrosła. Obecnie jej profil śledzi blisko 13 mln osób z całego świata. To znacznie więcej niż było za jej życia.

źródło: radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.