Nie żyje były dziecięcy aktor ze znanego filmu! Szokujące wieści zza oceanu!

Ricky Bobby-Demon prędkości

Nie żyje były dziecięcy aktor, którego znają bez wątpienia fani filmu „Ricky Bobby-Demon prędkości”. Houston Tumlin, który w filmie wcielał się w rolę syna granego przez Willa Ferrella tytułowego bohatera, według doniesień mediów zza oceanu popełnił samobójstwo 23 marca. Były aktor odszedł w  wieku 28 lat.

Houston Tumlin urodził się 27 grudnia 1992 roku. Jako czternastolatek dostał rolę w filmie „Ricky Bobby-Demon prędkości” i wówczas zagrał u boku takich gwiazd jak: Will Ferrell, Amy Adams, czy Sacha Baron Cohen. Jego rola w hollywoodzkiej produkcji została bardzo pozytywnie przyjęta przez widzów. Choć wszystko wskazywało na to, że Tumlin ma przed sobą otwarte drzwi do kariery w Hollywood, to on nie zamierzał na dłużej zagościć w świecie show-biznesu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Houston Tumlin (@_tumlin_)

W dorosłym życiu Houston zaciągnął się do wojska i służył w 101. Dywizji Powietrznodesantowej w bardzo znanym Forcie Campbell. W czasie wolnym od służby zajmował się naprawianiem linii telefonicznych. Na profilu w mediach społecznościowych Tumlina znajdziemy mnóstwo jego zdjęć z wojska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Houston Tumlin (@_tumlin_)

Jak donoszą teraz media zza oceanu, 28-latek targnął się na swoje życie w domu w Pelham w Alabamie.

Nie żyje były dziecięcy aktor z filmu „Ricky Bobby-Demon prędkości”!

Portal TMZ podał, że aktora znaleziono 23 marca w jego domu w Alabamie. Wszystko wskazuje na to, że 28-latek odebrał sobie życie, strzelając z pistoletu w głowę. Co więcej, mężczyzna nie pozostawił listu pożegnalnego. Śledczy nie ustalili również do tej pory, jaki motyw mógł stać za tym, że Tumlin zdecydował się na taki krok.

Zobacz również: Znany polski bokser nie żyje. Popełnił samobójstwo

W mediach za oceanem pojawiły się również informacje, że podczas kiedy doszło do tragedii, w domu wraz z 28-latkiem przebywała jego dziewczyna.

„Naprawdę jestem załamany i oszołomiony odejściem Houston. Był radosną i utalentowaną osobą. Nigdy nie zapomnę śmiechu i dobrych chwil, które mieliśmy. Przesyłam dużo miłości i modlitw twojej rodzinie i przyjaciołom”- napisał amerykański reżyser filmu, w którym zagrał Tumlin.

Źródło: Twitter, Instagram, Wp.pl