Natychmiastowa karma! Polska policja szybko wyjaśnia kierowców

natychmiastowa karma

Natychmiastowa karma na polskich drogach? Takie nagrania zawsze biją rekordy popularności! Tym razem nie jest inaczej – policyjna ekipa w nieoznakowanym radiowozie bez chwili zwątpienia wkroczyła do akcji. Wszystko na skutek ewidentnego wykroczenia. Rozeszło się o wyprzedzenia ciągnika na zakręcie, okraszonym podwójną linią ciągłą. To trzeba zobaczyć!

Natychmiastowa karma na polskiej drodze

Sezon żniwny w pełni, toteż na drogach w tymże okresie można spotkać się z nasilonym ruchem maszyn rolniczych. Jak dobrze wiadomo, kombajny a także ciągniki z załadowanymi po brzegi przyczepami do demonów prędkości nie należą. Często powodują one frustrację kierowców, którzy za wszelką cenę chcą je wyprzedzić. Niestety bywają to manewry niebezpieczne, nie do końca przemyślane i powodują zagrożenie w ruchu. Podobnie mogło być i tym razem. Choć wyprzedzanie przebiegło bez większych problemów, wszystkiemu bacznie przyglądała się policja, która postanowiła błyskawicznie wkroczyć do akcji i ukarać kierującego tirem oraz samochodem osobowym. Uwaga – reakcja ludzi z auta która nagrało całą sytuację może zwalić z nóg! Wideo:

Internauci oceniają powyższą sytuację

Jak zwykle w takich przypadkach, za ocenę całej sytuacji zabrali się internauci. Ich opinie są przeróżne. W jednym należy się jednak zgodzić – podróż za wolno jadącym ciągnikiem, który w dodatku ogranicza widoczność  przed naszym pojazdem, do przyjemnych nie należy. Wielu w naprawdę klarownej sytuacji, upewniając się, że manewr będzie bezpieczny – decyduje się na wyprzedzenie wolno jadącego zestawu rolniczego mimo zakazów. Trzeba przy tym liczyć się z faktem, że widząca takie zachowanie policja nie pozostanie obojętna.

ZOBACZ TAKŻE: BRUTALNE ZACHOWANIE KSIĘDZA PODCZAS CHRZTU! WIDEO!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.