Brutalny kapłan podczas chrztu. Bulwersujące nagranie

brutalny kapłan

Brutalny kapłan podczas chrztu niemal nie zrobił krzywdy dziecku. To idealny przykład na to, jak osoba niepotrafiąca obchodzić się z dzieckiem, może wskutek swoich działań doprowadzić do tragedii. Wszystko działo się w Rosji. Zbulwersowani wręcz drastycznym widokiem rodzice, zdecydowali się powiadomić policję. Chłopiec w pewnym momencie uderzył głową w chrzcielnicę. W sieci krąży nagranie z opisywanego zajścia.

Brutalny kapłan podczas chrztu – bulwersujące nagranie

Chrzest to w wielu religiach obrzęd, który pozwala najmłodszym wejść w społeczność danych kościołów. Jak się jednak okazuje, nie zawsze należy on do wydarzeń przyjemnych. Co więcej, może wywołać u dziecka traumę. Wielce prawdopodobne, że właśnie w ten sposób zakończyły się wydarzenia zarejestrowane na kamerze w Rosji. Wszystko działo się w Gatczynie położonym około 50 kilometrów od Petersburga. Sprawcą całego zamieszania był natomiast igumen, odpowiednik katolickiego przeora. Prawosławny duchowny nie przebierał w środkach, usilnie szarpiąc dziecko. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Wściekła i zrozpaczona matka poinformowała o wszystkim policję, głos zabrał także kapłan

Jak nakazuje tradycja, podczas takowego chrztu całe dziecko powinno zanurzyć się w wodzie. Nie inaczej było i tym razem, jednak nie wszystko poszło po myśli kapłana. Niestety nie zważał on na fakt, że jest bliski zrobienia dziecku krzywdy. Co więcej, frustracja księdza zaczęła przeradzać się w agresywne zachowanie. Do akcji w końcu wkroczyła matka, jednakże nie mogła wyrwać z rąk kapłana małego chłopca.

O nieprzyjemnym zdarzeniu, policję poinformowała matka chrzczonego dziecka, 24-letnia Anastazja Aleksjejewa. Ksiądz – jak się okazało – wcale nie poczuwał się do winy. Co więcej, w nieprzychylnych słowach wypowiadał się o matce chłopca. Stwierdził, że widocznie ma zbyt wiele wolnego czasu, że próbuje zaszkodzić kapłanowi. Mało tego – duchowny uważa, że winę za całą zaistniałą sytuację ponosi nieświadome dziecko. Tłumaczy, że było zbyt zestresowane i wpłynęło na niekorzystny wizerunek obrzędu.

Księdza czasowo odsunięto od wykonywania jego obowiązków związanych z kapłaństwem.

ZOBACZ TAKŻE: ZOBACZ JAK DZIAŁAJĄ ZŁODZIEJE! NAGRANIE Z LUBLIŃCA!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.