Nałożyła krem znanej firmy na twarz. Skóra stała się zielona „jak u Shreka” [FOTO]

zielona skóra

Nałożyła krem znanej firmy na twarz. Nie takiego efektu się spodziewała! W sieci w ostatnim czasie dużo mówiło się o Devon Birkett. 25-latka chciała poprawić swoją urodę, stosując samoopalacz. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Po nałożeniu preparatu na skórę, poszła oglądać telewizję. Gdy po jakimś czasie spojrzała w lustro – zwyczajnie zdębiała. Jej skóra stała się zielona „jak u Shreka”. Kobieta wszystko pokazała w sieci, nagrywając film na TikToku. Poniżej możecie zobaczyć co się stało.

Nałożyła krem znanej firmy na twarz. Skóra stała się zielona „jak u Shreka” [FOTO]

Niecodzienna sytuacja spotkała Devon Birkett. Kobieta wszystkim podzieliła się w sieci. Jak czytamy w o2.pl, 25-latka pragnęła mieć ładną, opaloną cerę. Aby osiągnąć wymarzony efekt, zdecydowała się na kupno samoopalacza znanej firmy. Wszystko miało być niebywale łatwe – nałożenie preparatu na skórę, kilka chwil i wakacyjna opalenizna gotowa. Jak się jednak okazało, nie wszystko poszło po myśli Devon.

Gdy kobieta zastosowała zakupiony przez siebie środek – między innymi na skórę twarzy – postanowiła spędzić wolny czas na oglądaniu telewizji. Po jakimś czasie spojrzała w lustro, aby sprawdzić efekty działania samoopalacza. Nie tego się jednak spodziewała. Jej skóra stała się zielona. W portalu o2.pl można przeczytać, że znajomi wszystko porównali nawet do popularnej bajkowej postaci – Shreka. On również słynął z takiego koloru skóry. Dlaczego skóra 25-latki zmieniła kolor na zielony?

zielona skóra

ZOBACZ TAKŻE: UDERZYŁ MŁOTKIEM W SIEDZENIE W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ. NIE ZGADNIECIE, CO TAM SIĘ KRYŁO! ZDUMIEWAJĄCE I ODRAŻAJĄCE… [WIDEO]

Niepożądany efekt na szczęście nie utrzymał się zbyt długo – kobieta pokazała kolor wody po umyciu się

25-latka początkowo z przerażeniem patrzyła na efekty zastosowania samoopalacza. Później jednak okazało się, że zieleń z jej skóry da się zmyć. W sieci pojawiło się nagranie, na którym kobieta pokazała efekty stosowania preparatu oraz kolor wody tuż po tym, jak zmyła z siebie samoopalacz. Materiał opublikowano na TikToku – można go zobaczyć poniżej.

źródło: TikTok, zdjęcia: zrzut ekranu TikTok

@devonbirkettx ♬ Super flat lad – Tik Toker

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.