Uderzył młotkiem w siedzenie w komunikacji miejskiej – nie uwierzycie, co tam się kryło! [WIDEO]

Uderzył młotkiem w siedzenie

Do sieci trafiło nagranie, które z dnia na dzień rośnie w siłę. Obecnie film obejrzało już 2,5 mln osób na całym świecie, a liczba ta stale rośnie. Pewien mężczyzna opublikował na TikToku relację z… uderzenia młotkiem o siedzenie w komunikacji miejsce w Sydney. Trzeba przyznać, że widok jest porażający i może raz na zawsze zmienić wasze podejście do siadania w komunikacji miejskiej.

Komunikacja miejska

Ogromna część ludzi z całego świata na co dzień korzysta z komunikacji miejskiej. Dzieci jeżdżą do szkół autobusami, dorośli dojeżdżają do pracy, studenci na uczelnie, a podróżnicy wsiadają do pociągu, by zwiedzić nowe zakątki świata.

Media wielokrotnie informowały o wątpliwej jakości niektórych pojazdów służących do transportu ludzi. W sieci znajdziemy również wiele postów pasażerów, którzy skarżą się na spóźnione pociągi, brudne toalety czy stary sprzęt. Użytkownik TikToka o nicku Ryan14wheeler postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pociągów w Sydney. Opublikował na swoim profilu nagranie, które wstrząsnęło internautami z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE: ZNANY PIŁKARZ ZNĘCAŁ SIĘ NAD KOTEM – DO SIECI TRAFIŁO DRAMATYCZNE NAGRANIE [WIDEO]

Ryan podróżując koleją, z nieznanych dla nas przyczyn, miał przy sobie metalowy młotek. Postanowił kilkukrotnie uderzyć nim w siedzenie i nagrać, co się stanie.

Takiego efektu nie spodziewał się chyba nikt. Kamera uchwyciła, jak z krzesła zaczęły unosić się ogromne chmury pyłu i piachu. Ilość brudu, która dzięki uderzeniom wyszła na wierzch jest porażająca. Biorąc pod uwagę fakt, że każdego dnia komunikacją podróżuje mnóstwo osób i siada na tak brudnych siedzeniach, budzi spore obrzydzenie.

W sieci zawrzało, a sam Ryan napisał:

„Wyczyśćcie siedzenia w pociągach w Sydney.”

Nagranie obrzydliwie brudnych krzeseł możecie zobaczyć poniżej:

@ryan14wheeler #fyp #dirty #sydney #beers #corona #australia #trains @declan1425 ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey


źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.