Największy sekret Putina ujrzał światło dzienne! Dziennikarze bezlitośni

największy sekret putina

Największy sekret Putina ujrzał światło dzienne! Ostatnie tygodnie dla prezydenta Rosji nie są zbyt dobre. Jego armia nie odnosi sukcesów podczas wojny na Ukrainie. Oczy całego świata skierowane są na Władimira Putina oraz jego ruchy, a teraz dziennikarze opublikowali kolejne, skrywane przez niego sekrety. Jak podaje o2.pl – na jaw wyszło, kim są bliscy krewni Putina. Jak łatwo się domyślić, część z nich zajmuje wysokie stanowiska. Co jeszcze wiadomo o rodzinie rosyjskiego prezydenta?

Największy sekret Putina ujrzał światło dzienne! Dziennikarze bezlitośni dla prezydenta Rosji

Wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc – wrogie, rosyjskie siły, wkroczyły tam jeszcze przed upływem lutego. Od tego czasu oczy całego świata zwrócone są na region, gdzie toczą się zaciekłe walki. Wiele przekazów mówi jednak o tym, że armia Władimira Putina odnosi na razie pasmo porażek. Ukraińcy bronią się dzielnie i odpierają ataki nieprzyjaciela. Ostatnio pojawiły się nawet informacje, że rosyjscy żołnierze zaczynają przechodzić na stronię ukraińską. To jednak nie wszystko. O kolejnym ciosie w stronę Władimira Putina pisze portal o2.pl Mianowicie, mowa o największym sekrecie prezydenta Rosji, który miał ujrzeć światło dzienne. Dotyczy on rodziny Putina.

Jak czytamy w o2.pl, dziennikarze opublikowali strzeżone informacje o tym, kim są bliscy krewni rosyjskiego władcy. Okazuje się, że zajmują wysokie stanowiska i bogacą się dzięki państwu.

ZOBACZ TAKŻE: TO ZNAJDOWAŁO SIĘ W ROSYJSKICH SAMOLOTACH, KTÓRE NARUSZYŁY SZWEDZKĄ PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ. BRZMI BARDZO GROŹNIE…

Niezależni dziennikarze śledczy odkryli sekrety o rodzinie Władimira Putina

Portal o2.pl podaje, że niezależni dziennikarze śledczy odkryli sekrety o rodzinie Władimira Putina – pojawiły się między innymi nazwiska i stanowiska, jakie zajmują bliscy Rosjanina. Według doniesień rodzina Putina bogaciła się dzięki „związkom pomocy państwa”.

„Proekt” podaje na przykład informacje o kuzynce Putina i jej córce. W o2.pl czytamy:

Zacznijmy od kuzynki Putina, Tatiany Ptaszuk, i jej córki, Eleny Żidkowej, które są ważnymi osobami w rosyjskiej służbie zdrowia.

Zanim Putin doszedł do władzy, Tatiana Ptaszuk pracowała poza Moskwą. Teraz jednak „jest zastępcą głównego lekarza w poliklinice administracji prezydenckiej, gdzie leczą się urzędnicy„. Portal o2.pl przytacza jeszcze następująco ciekawostkę:

W latach 2004-2014 pracowała jako zastępca dyrektora generalnego w firmie farmaceutycznej Biotek. Tak się złożyło, że w tym okresie firma stała się jednym z największych beneficjentów państwowych zamówień farmaceutycznych.

„Proekt” pisze też o nieruchomościach, w jakich posiadaniu jest rodzina Putina. Wspomniane wyżej Tatiana i Elena „są właścicielkami siedmiu mieszkań w Moskwie, Soczi i Władimirze, czterech domów i działek o łącznej wartości ponad 1,7 mld rubli„. Strona o2.pl zauważa, że to około 90 milionów złotych.

Dziennikarze śledczy zapowiadają, że niebawem opublikują jeszcze więcej informacji pogrążających Władimira Putina.

źródło: o2.pl, Telegram; foto: Telegram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.