Stan zdrowia Władimira Putina – nad prezydentem Rosji czuwa onkolog?

rosyjski szpieg zdradził

W sieci pojawiają się kolejne doniesienia związane ze stanem zdrowia Władimira Putina. Portal Projekt twierdzi, że prezydent Rosji ma za sobą dwie operacje kręgosłupa, a ponadto odnaleziono listę lekarzy towarzyszących Putinowi w podróżach. Wśród nich ma być „onkolog z kliniki kremlowskiej”.

Stan zdrowia Władimira Putina

Władimir Putin skutecznie chroni swoją prywatność. O jego życiu oraz zdrowiu wiadomo niewiele, jednak w obliczu trwającej wojny, informacje te są wyjątkowo pożądane.

Niezależny portal Projekt opublikował szokujące dane. Otóż z raportu dowiadujemy się, że Władimir Putin ma znajdować się pod opieką onkologa. Konkretnie mowa o Jewgienim Seliwanowie – lekarzu Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie .

„Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow” – przekazano w raporcie.

Ponadto poinformowano, że Seliwanow miał zajmować się diagnozowaniem i leczeniem chirurgicznym osób starszych chorujących na nowotwór tarczycy. Portal twierdzi również, że Putin ma za sobą dwie operacje na kręgosłup, które miały odbyć się w momencie zniknięcia prezydenta ze sfery publicznej. Z kolei Radio Swoboda twierdzi, że informacje te nie są potwierdzone.

ZOBACZ TAKŻE: TO ZNAJDOWAŁO SIĘ W ROSYJSKICH SAMOLOTACH, KTÓRE NARUSZYŁY SZWEDZKĄ PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ

Pozostałe teorie dotyczące zdrowia Putina

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze doniesienia o zdrowiu prezydenta Rosji. Nie tak dawno pojawiły się wzmianki o rzekomych problemach psychicznych.

To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować – powiedział w Radiu Zet doktor Jacek Koprowicz podkreślając, że Putin cierpi na zaburzenia paranoiczne.

Z kolei brytyjski dziennik The Sun zwrócił uwagę na kolejne aspekty dotyczące zdrowia Putina. Otóż pojawiły się przypuszczenia, że Władimir Putin może zmagać się z nieuleczalną chorobą Parkinsona. Świadczyć o tym mają takie objawy jak drżenie rąk, niepewny chód czy grymas na twarz.

Dmitrij Pieskow – rzecznik prasowy prezydenta Federacji Rosyjskiej zaprzeczył doniesieniom The Sun. Ponadto poinformował, że Władimir Putin nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

 

źródło: Radio Swoboda,The Sun, Projekt, wiadomosci.radiozet.pl, zdjęcie – screen YouTube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.