Najmłodszy na świecie astrolog podzielił się wizją przyszłości – opowiedział o konsekwencjach wojny na Ukrainie!

Najmłodszy na świecie astrolog

Abhigya Anand ma 16 lat i jest uznawany za najmłodszego astrologa na świecie. Swoimi wizjami dzieli się od dawna. Przypisuje mu się przewidzenie wybuchu pandemii koronawirusa oraz wiele innych. Tym razem chłopiec opublikował w serwisie YouTube film, w którym skupił się na zbliżającej się przyszłości, a także poruszył temat wojny na Ukrainie.

Kim jest Abhigya Anand?

Abhigya Anand pochodzi z Indii. Tuż po narodzinach został uznany za cudowne dziecko i szybko rozpoczął naukę. Mając 7 lat zaczął odwiedzać świątynie, a ponadto rozpoczął naukę jednego z najstarszych języków świata – sanskrytu. 3 lata później zaczął uczęszczać również na zajęcia z astrologii.

Obecnie chłopiec regularnie publikuje w sieci swoje wizje przyszłości. Jego słowa cenione są przez wielu obserwatorów, którzy twierdzą, iż 16-latek ma prawdziwy talent. Chłopiec w sierpniu 2019 roku mówił o pandemii, która rzeczywiście wybuchła niedługo później. Tym razem zabrał głos w sprawach bieżących.

ZOBACZ TAKŻE: STAN ZDROWIA WŁADIMIRA PUTINA – PREZYDENT ROSJI JEST POD OPIEKĄ ONKOLOGA?

Najmłodszy na świecie astrolog o wojnie na Ukrainie

Najmłodszy na świecie astrolog w swoim najnowszym filmie mówi o wojnie na Ukrainie. Jego zdaniem na koniec konfliktu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Podkreślił, że wojna tocząca się na Ukrainie nie dotyczy tylko dwóch krajów, ale całego świata. Zapewnił jednak, że nie spowoduje to wybuchu III wojny światowej, a kolejne konflikty mają rozpocząć się w latach 2029-2032.

Ponadto wspomniał o dacie 16 marca 2022. Tego dnia miały rozpocząć się ogromne zmiany ekonomiczne, związane m.in. z giełdą, a także wzrostem cen paliwa i gazu. Wydarzenia te określił kryzysem energetycznym, który odczuje cały glob. To nie jedyne kryzysy, bowiem astrolog uważa, że w 2022 roku świat będzie musiał zmierzyć się z:

  • kryzysem energetycznym,
  • kryzysem gospodarczym,
  • trudnymi warunkami atmosferycznymi,
  • głodem,
  • zerwaniem łańcuchów dostaw,
  • pandemią koronawirusa,
  • brakiem węgla i ropy.

Chłopiec przekazał również trochę pozytywnej energii i wiadomości uważając, że zbliża się korzystny czas dla rynku złota, którego ceny wzrosną.

Cały wykład 16-latka możecie obejrzeć poniżej:

 

źródło: youtube.com, antyradio.pl, zdjęcie: screen YouTube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.