Najpopularniejsza dziecięca miss jest dziś nastolatką – jak wygląda?

Najpopularniejsza dziecięca miss

Najpopularniejsza dziecięca miss, czyli Eden Wood w zaledwie kilka lat zdobyła ponad 300 tytułów w konkursach piękności. Dziś ma 15 lat i w dalszym ciągu działa w show biznesie. Jak wygląda i czym dokłądnie się zajmuje? Poznajcie szczegóły!

Najpopularniejsza dziecięca miss

Eden Wood jest jedną z najpopularniejszych dziewczynek, która zwyciężyła mnóstwo konkursów piękności. Swoją karierę zaczęła mając zaledwie 2 latka. Rodzice Eden szybko dostrzegli ogromny potencjał, jaki drzemie w ich córce. Nie da się ukryć, że dziewczynka została obdarzona urodą, którą kochają kamery. Medialny wizerunek, pewność siebie i charyzma sprawiła, że kariera Eden szybko poszybowała do góry. Dziewczynka spełniania praktycznie wszystkie warunki, aby wygrywać kolejne konkursy piękności. Nic więc dziwnego, że w zaledwie kilka lat zdobyła ponad 300 tytułów.

ZOBACZ TAKŻE: ŻYWY KEN ZAMIENIŁ SIĘ W BARBIE – JESSICA ALVES PODDAŁA SIĘ KOLEJNEJ OPERACJI!

Dziś najpopularniejsza dziecięca miss znana jest jako aktorka i gwiazda reality show. Kojarzona jest m.in. z rolą Darli w The Little Rascals Save the Day. Jej osoba wzbudza sporo kontrowersji, ponieważ liczne głosy donoszą, że konkursy piękności miały negatywny wpływ na jej rozwój i wychowanie. Ponadto rodzicom, a szczególnie matce Eden zarzuca się brak empatii w stronę córki. Kobietę oskarża się o znęcanie fizyczne i psychiczne nad dzieckiem z powodu tak ogromnej żądzy wygranej.

Eden ostatni raz wzięła udział w konkursie piękności w 2011 roku. Nie mniej jednak nie zniknęła z mediów i wraz z mamą prowadzi program Eden’s World, w którym radzą innym dzieciom i młodzieży jak stać się popularnym i jak działać w show-biznesie. Dziś ma 15 lat i aktywnie działa również w mediach społecznościowych, na których regularnie publikuje kolejne zdjęcia. Zobaczcie jak wygląda Edem Wood!

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eden Wood® (@officialedenwood)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eden Wood® (@officialedenwood)

 

źródło: instagram.com, edziecko.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.