Żywy Ken zamienił się w Barbie – Jessica Alves poddała się kolejnej operacji!

Żywy Ken zamienił się w Barbie

Rodrigo Alves znany na całym świecie jako Żywy Ken zdecydował się przejść korektę płci. Obecnie funkcjonuje jako Jessica, która w dalszym ciągu walczy o swój wymarzony i idealny wygląd. Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała się na kurację hormonalną, która spowodowała wzrost wagi. Znalazła jednak rozwiązanie! 

Żywy Ken

Rodrigo Alves urodził się 30 lipca 1983 roku, a więc ma 37 lat. Mężczyzna przeszedł szereg operacji plastycznych i zabiegów, aby upodobnić się do Kena. Nie da się ukryć, że jego cel został spełniony, a Żywy Ken zyskał popularność na całym świecie. Tysiące, jak nie miliony osób z zapartym tchem śledziło losy Rodrigo zastanawiając się, na jaki zabieg zdecyduje się tym razem. Ostatnie przemiany wzbudziły jednak największe kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE: 20-LATKA Z NAJWIĘKSZYMI IMPLANTAMI NA ŚWIECIE – JEJ FIGURA ZADZIWIA! [ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu Rodrigo ogłosił, że planuje przejść największą transformację swojego życia, czyli zmianę płci.

Ludzie nie powinni być zmuszani do identyfikacji tylko z jedną płcią. Powinni mieć możliwość wyrażania siebie w sposób, który odrzuca stereotypy dotyczące płci. Jestem wielkim zwolennikiem płynności płci. Nigdy nie chciałem być żywym Kenem. Chciałem być po prostu wolny i móc wyrażać siebie. Mam szczęście, że żyje w społeczeństwie, które pozwala mi być sobą – powiedział niegdyś Rodrigo.

Jak postanowił, tak też zrobił. Mężczyzna przeszedł serię zabiegów, operacji oraz zażywa hormony. Od jakiegoś czasu funkcjonuje w społeczeństwie jako Jessica.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)


Jak się okazuje, Jessica postanowiła nie zwalniać tempa i w dalszym ciągu zmieniać swoje ciało. Warto jednak zauważyć, że przyjmowanie hormonów wpływa na wahanie się wagi. Tak było w przypadki Jessiki, która po zmianie płci przybrała 30 kg. W związku z tym postanowiła nieco schudnąć, decydując się na operację zmniejszenia żołądka. Zaledwie 2 dni temu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym, pokazując swoją figurę w pełnej okazałości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

Z niewiadomych przyczyn Jessica wyłączyła możliwość komentowania postu.

 

źródło: Instagram.com, pudelek.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.