Najnowsze ogłoszenia Open’era! Gwiazdy światowego formatu

Dzisiaj na oficjalnej stronie festiwalu, najnowsze ogłoszenia Open’era. Pojawiło się nowe nazwisko zasilające tegoroczny line-up. To gwiazda światowego formatu a jej występy zapierają dech w piersiach. Jednak oprócz tego nazwiska, w późniejszych godzinach dowiemy się jeszcze kto zasili ekipę w 2019 roku. 

Open’er 2019 artyści

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o festiwalu, odsyłamy do naszego przewodnika po tegorocznej edycji. Znajdziecie tam informacje o biletach, line upie oraz najważniejszych kwestiach organizacyjnych. Do tej pory ogłoszono sporą część imponujących nazwisk, w tym: Lana Del Ray, Jorja Smith, Diplo, Travis Scott, Rosalia, J Balvin. Z polskiej sceny muzycznej, młody Jan Rapowanie, Bitamina czy Sokół. 

Open’er 2019 ogłoszenia nowych artystów

Na oficjalnym koncie na Instagramie festiwalu, możecie znaleźć informację o tym, że dzisiejsze ogłoszenia to te ostatnie, zamykające listę artystów. Dlatego zespół Interpol to idealna propozycja. Panowie są legendami nowojorskiego indie rocka. Ich twórczość została nagrodzona licznymi nagrodami, a występy na żywo przesycone są energią. Zbierają pod sceną ogrom ludzi, na przykład podczas ich występu w Meksyku, gdzie widownia liczyła aż 16 tysięcy osób.

I na koniec, domykając line-up, propozycja Open’era jest następująca: Lil Skies, Octavian, La Dispute oraz Missio. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Berlin! 📸: @annamilanollo

Post udostępniony przez Interpol (@interpol)

Tej pani przedstawiać nie trzeba. Kylie Minogue to idealna propozycja! To ikona zagranicznej sceny, legenda popu, prawdziwa gwiazda. Szczerze przyznajemy, że takie ogłoszenie nas w pełni satysfakcjonuje i dodatkowo niezmiernie cieszy.

Kylie Minogue Instagram wiek

Pochodzi z Australii, a dokładnie z Melbourne. 52-letnia piosenkarka, aktorka i autorka tekstów, odwiedzi w tym roku Gdynię. Jeżeli mieliście okazję być na jej koncercie lub zobaczyć go w Internecie, wiecie co potrafi pokazać na scenie! Każdy zapewne zna jej największy hit, czyli mowa o Can’t Get You Out Of My Head. Dodatkowo ma na swoim koncie liczne wydawnictwa i udział w wielu filmach. Już 28 czerwca ma pojawić się Step Back in Time: The Definitive Collection, co będzie powodem do świętowania jej kariery trwającej już 3 dekadę! Podsumowując, Open’er 2019 to obowiązkowa pozycja dla festiwalowych zajawkowiczów.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.