Open’er – czym zaskoczy w 2019 roku? Ile kosztuje bilet? Sprawdź!

Open’er to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w sezonie letnim. Organizowany od 2002 roku. Początkowo w Warszawie, jednak z biegiem czasu i rosnącym zainteresowaniem już w Gdańsku. Co roku zapraszane są gwiazdy z całego świata, a samo wydarzenie ma miejsce na terenie lotniska Gdynia- Kosakowo. Open’er – czym zaskoczy w 2019 roku?

Open’er 2019 – festiwalowy niezbędnik

Festiwal trwa 4 dni. Znany jest również termin! Zaczyna się 3 lipca (środa), natomiast kończy 6 lipca (sobota) 2019 r. O czym trzeba pamiętać uczestnicząc w zabawie? Oczywiście odpowiednie przygotowanie garderoby. Pogoda w Polsce uwielbia zaskakiwać, więc warto zaopatrzyć się w kalosze jeszcze przed wyjazdem! O jedzenie szczęśliwie nie trzeba się martwić. Na terenie festiwalu wybór jest naprawdę duży. Jak wiadomo, kluczowym punktem są koncerty- gdy jednak poczujemy zmęczenie, a nogi zakończą współpracę, można odpocząć podziwiając występy na telebimach.

Open’er 2019 line-up

Już pierwszego dnia na scenie zagości Travis Scott, który promować będzie nowo wydany album „Astroworld”. Drugiego dnia wystąpi Jorja Smith, debiutująca w styczniu 2016 roku przez zamieszczenie swojego utworu na Soundcloud i ukazująca tym samym ogromny talent. Ostatniego dnia będziemy mogli posłuchać debiutującej w 2011 roku Lany del Rey

Nie może również zabraknąć artystów takich jak LP, Kodaline, G-Eazy, czy Rudimental. Usłyszymy również trochę polskiego brzmienia, bowiem trzeciego dnia na scenie zagości Sokół, promujący solowy album „Wojtek Sokół”, który stał się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych bieżącego roku.

Open’er 2019 – ile kosztują bilety?

Karnet obejmujący 4 dni festiwalu możemy dostać za 599 zł. Karnet weekendowy kosztuje 419 zł, natomiast do wyboru mamy również bilety jednodniowe- tutaj cena to 279 zł.
Jeśli planujemy nocleg na terenie festiwalu, istnieje możliwość wykupienia biletów wraz z miejscem na polu namiotowym. W przypadku 4 dni koszt biletu wynosi 699 zł, natomiast za weekend zapłacimy 489 zł.
Do wyboru są również karnety VIP, które obejmują bezpłatny parking, oddzielne wejście na festiwal, darmową szatnię, wygodne miejsca siedzące ze świetnym widokiem na scenę główną oraz komfortowe zaplecze sanitarne. Istnieje też możliwość naładowania telefonów komórkowych. Ich cenę możemy poznać przez napisanie wiadomości mailowej do organizatora festiwalu.