Neymar oskarżony o gwałt. Do sieci wyciekło nagranie! [WIDEO]

Neymar oskarżony o gwałt! Brazylijski gwiazdor piłki nożnej przestępstwa miał dopuścić się na Najili Trindade. Piłkarz rzecz jasna odpiera zarzuty. Sprawa nabiera jednak rozpędu, a co rusz na jaw wychodzą nowe fakty. Tym razem w sieci pojawił się film ze spotkania Neymara z modelką w hotelowym pokoju. Zobacz wideo!

Neymar oskarżony o gwałt

Zawodnik francuskiego Paris Saint-Germain F.C. oraz reprezentacji Brazylii jest ostatnio na ustach wszystkich – nie tylko w środowisku sportowym, ale też nie ze względów sportowych. Gwiazdor został oskarżony o gwałt, którego miał się dopuścić na modelce, Najli Trindade. Wielu zastanawia się, jak wymieniona dwójka w ogóle się poznała. Wszystko miało się odbyć za pomocą portalu Instagram. Modelka miała zaczepić Neymara, natomiast ten zaprosił ją do Paryża.

Piłkarz dodatkowo opłacił jej lot oraz pobyt w stolicy Francji. Cała sytuacja miała wydarzyć się 15 maja, a para rzeczywiście spotkała się w jednym z hoteli. Według zeznań modelki, Neymar był pijany. Po rozmowie i wymianie czułości, miało dojść do czynu, który odbył się wbrew woli kobiety – przynajmniej tak twierdzi domniemana poszkodowana. Dokładnie tak samo zeznała policjantom z Sao Paulo.

Fragmenty rozmów Neymara z domniemaną ofiarą

Brazylijczyk w swojej obronie udostępnił intymne rozmowy z domniemaną ofiarą. Wynika z nich jasno, że modelka wcale nie wydaje się być niewinna. Swoimi odpowiedziami sama dawała piłkarzowi jasny przekaz, że jest nim mocno zainteresowana. Gwiazda piłki nożnej uważa, że przez nierozwagę wpadł w zasadzkę i ma to być nauka na przyszłość. Tymczasem jednak wypiera się wszelkich zarzutów – wtórują mu w tym jego prawnicy oraz agenci, z jego ojcem na czele.

Fragment opublikowanych rozmów ze strony kobiety brzmią następująco:

Zrobię ci dobry masaż. Tylko nie mogę obiecać, że go dokończę rękami.

Śniłeś mi się. Pokażę ci, co robiliśmy. Ja byłam zwierzyną i szukałam łowcy.

Gdyby tego było mało, kobieta wysłała piłkarzowi wiele swoich intymnych zdjęć. Co ciekawe, to już kolejna podobna afera z udziałem znanej gwiazdy futbolu w ostatnim czasie. Niedawno w podobnej sytuacji jak Neymar, znalazł się Cristiano Ronaldo.

Neymar oskarżony o gwałt – zobacz wideo!

Wideo ukazuje ostrą wymianę zdań oraz szarpaninę z udziałem piłkarza oraz kobiety. Agresję widać jednak głównie ze strony domniemanej ofiary. Atakuje ona Brazylijczyka, po czym oznajmia:

Wczoraj ty zaatakowałeś mnie i zostawiłeś mnie tu samą.

Film miał powstać na dzień po feralnych zdarzeniach z 15 maja. Całość można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęć: jornaldebrasilia.com.br, correio24horas.com.br

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.