Magdalena Kajrowicz: żona Sławomira. Kim jest?

Kim jest Magdalena Kajrowicz, żona popularnego Sławomira? Zawsze towarzyszy mu podczas występów i prowadzenia programu. Dowiedz się o niej więcej!

Kajra [WIEK, SKĄD POCHODZI]

Żona gwiazdy disco polo urodziła się 27 kwietnia 1984 roku. Możemy oglądać ją niemal we wszystkich teledyskach Sławomira Zapały. Trzeba przyznać, że prezentuje się tam naprawdę dobrze i nie ma problemów z obecnością kamer. Z resztą nie ma się co dziwić, ponieważ jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Cześć tu Kajra #dla #porównania … #lata #lecą … #najlepiej 💎🥂🚀🤟 @dagmakeupart #meake #me #beauty 💄 #mind #woman #bestfriend ! #me #mayself #and #I #polishwoman #czućpiniądz #rockpolo #life …

Post udostępniony przez Magdalena Kajra Kajrowicz (@superkajra)

Żona Sławomira Zapały – kim jest?

Z wykształcenia oboje są aktorami, jednak nie mogą pochwalić się zbyt bogatą filmografią. Niemniej jednak ich role ograniczają się głównie do epizodycznych wystąpień w serialach. Po wielu próbach znalezienia swojej drogi w telewizji postanowili wyjechać do Stanów Zjednoczonych i tam poszukać szczęścia. Warto zaznaczyć, że nawzajem nie wiedzieli wtedy o swoim istnieniu. Poznali się, kiedy Sławomir występował w barze, gdzie Magdalena była kelnerką.

Sławomir i Kajra ślub

Po paru miesiącach za oceanem, już jako para zdecydowali się na powrót w rodzinne strony. Wzięli ślub, a następnie wspólnie założyli zespół. Kajra podkreśla, że uwielbia poczucie humoru męża, a on przyznaje, że dzięki niej pozbył się kompleksów i może realizować się na scenie. W 2016 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Kordian.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Cześć tu Kajra #with #friends @slawomir_gwiazda_rock_polo @sprinterhubert @binq_biniu @kochampolskie #what #kajra #eye #see

Post udostępniony przez Magdalena Kajra Kajrowicz (@superkajra)

Magdalena Kajrowicz Instagram

Kajra oczywiście prowadzi swój profil na Instagramie. Obserwuje ją tam ponad 80 tysięcy internautów. Bardzo chętnie dzieli się z nimi zdjęciami z prób z trasy koncertowej, na której zawsze towarzyszy mężowi, ale również tym, w jaki sposób spędzają swój wolny czas. W dodatku jako nieliczna z celebrytek ma odwagę pokazywać się zupełnie bez makijażu. Bezsprzecznie wygląda wtedy równie ładnie, jak w pełnym makupie na oficjalnych wyjściach.

Magdalena Kajrowicz, żona Sławomira jest dla niego zawsze oparciem. Do tego może pochwalić się również pięknym głosem i nienagannym wyglądem.