Najnowsze informacje o stanie zdrowia Mameda Chalidowa

najnowsze informacje o stanie zdrowia

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Mameda Chalidowa po sobotniej walce na KSW. Całe sportowe środowisko w Polsce żyje tym, co wydarzyło się na minionej gali KSW, podczas której mierzyli się niekwestionowani mistrzowie – Mamed Chalidow oraz Roberto Soldić. Ten drugi zwyciężył po brutalnym nokaucie. Niestety, wszystko odbiło się na zdrowiu polskiego zawodnika czeczeńskiego pochodzenia. Jak informuje dziennikarz Michał Rogoziński, Chalidowa czeka operacja.

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Mameda Chalidowa po walce z Soldiciem

Nadal nie milkną echa sobotniego KSW, na którym miała miejsce prawdopodobnie najgłośniejsza walka w całej historii federacji. Na przeciwko siebie stanęło tam dwóch niekwestionowanych mistrzów, a zarazem dwie największe gwiazdy KSW – Mamed Chalidow oraz Roberto Soldić.

Mistrzowie dali naprawdę świetną walkę. I choć pierwsza runda była wyrównana, w drugiej było już po wszystkim. Chalidow wdał się w wymianę ciosów z Soldiciem, co nie było najlepszym pomysłem. Słynący z potężnej siły ciosów oponent, brutalnie znokautował polskiego wojownika czeczeńskiego pochodzenia. Już od razu widać było, że Chalidow może mieć kłopoty ze zdrowiem. Bardzo długo nie podnosił się z maty. Interweniowały służby medyczne. Teraz najnowsze informacje o zdrowiu wojownika przekazał dziennikarz Michał Rogoziński. Okazuje się, że Chalidow ma przejść operację. Wiadomo też, jak się czuje.

ZOBACZ TAKŻE: DZIWACZNE ZNAKI NA ŚNIEGU – WIDZIAŁEŚ JE? LEPIEJ MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI. W TEN SPOSÓB ZŁODZIEJE OZNACZAJĄ DOMY, KTÓRE PLANUJĄ OKRAŚĆ

Onet informuje o rezultatach badania tomografem. Chalidowa czeka operacja

Portal o2.pl powołując się na Onet podaje, że Chalidow badany był tomografem. Na szczęście okazało się, że nie ma żadnych niepokojących zmian. Wiadomo jednak, że zawodnika czeka operacja. Na Twitterze pisał o tym dziennikarz Michał Rogoziński. Zdradził on także, jak obecnie czuje się Chalidow:

Informuję ponieważ dużo osób się martwi. Mameda czeka operacja w Warszawie. Czuje się ok.

Mówi się, że wszystko może dotyczyć kości twarzy zawodnika. Miały one ucierpieć wskutek potężnych ciosów Soldicia. Generalnie jednak, Chalidow ma czuć się dobrze.

źródło: o2.pl, Onet, Twitter, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.