Znaki na śniegu – tak złodzieje oznaczają domy do kradzieży! [WIDEO]

Znaki na śniegu

Pewna użytkowniczka TikToka podzieliła się odkryciem, które znalazła tuż przy swoim domu, a konkretnie na klapie od śmietnika. Pomocni okazali się inni internauci, którzy wyjaśnili znaczenie tajemniczych znaków. To ważna przestroga. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Znaki na śniegu przy domu

Oszuści i złodzieje mają swoje sprytne sposoby, jak wzbogacić się kosztem innych. Trzeba przyznać, że wykazują się kreatywnością, wymyślając kolejne sposoby przydatne do kradzieży. Tym razem sprawę nagłośniła jedna z użytkowniczek TikToka, która zamieściła na swoim profilu niepokojący film. Na nagraniu widać, jak kobieta wychodzi ze swojego domu i kieruje się do znajdującego się tuż obok śmietnika. Na klapie pojemnika widać symbol „1F”. Internautka poprosiła innych o pomoc, w celu zrozumienia, co oznacza ten skrót.

ZOBACZ TAKŻE: TE ZNAKI OZNACZAJĄ NIEBEZPIECZEŃSTWO – POZNAJCIE ICH ZNACZENIE!

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Rzesza internautów skomentowała nagranie twierdząc, że znaki na śniegu oznaczają ilość osób mieszkających w danym domu, a także ich płeć. I to rzeczywiście mogło się zgadzać, bowiem tiktokerka jest kobietą i mieszka sama. W przypadku, gdyby mieszkało tam dwóch mężczyzn, znak wskazywałby „2M”. Włamywacze i złodzieje zanim zdecydują się wejść do domu, bacznie go obserwują. Dowiadują się ile osób w nim mieszka, w jakich godzinach pracują czy chodzą do szkoły.

Kobieta niewiele myśląc zadzwoniła na policję, by poinformować o całym zajściu. Funkcjonariusze polecili jej, by zachowała szczególną ostrożność, a najlepiej, by przez najbliższe dni nie była sama w domu. Ostatecznie kobieta zdecydowała się opuścić własny dom na kilka dni, by zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Film ukazujący znaki na śniegu stał się viralem, a na ten moment zobaczyło go ponad 15 milionów internautów, co jest ogromnym wynikiem i jednocześnie nadzieją, że ludzie zdołają uchronić się przed planowanym włamaniem i kradzieżą.

@inked.jadeTry this again ##snow ##SHEINcares ##canada ##viral

♬ original sound – jade

źródło: o2.pl, tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.