18-latek poznał 71-latkę – po dwóch tygodniach znajomości postanowili się pobrać!

Gary i Almeda

Tej parze mało kto dawał szansę, jednak ich historia jest dowodem, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, a wiek nie zawsze musi mieć znaczenie. 18-latek poznał 71-letnią Almedę na… pogrzebie. Mimo smutnych okoliczności zwrócili na siebie uwagę, a niedługo później stanęli na ślubnym kobiercu. Poznajcie ich bliżej!

18-latek poślubił 71-letnią kobietę

Wiele osób uważa, że miłość jest ślepa, dlatego nie powinno się zwracać większej uwagi na wiek. Istnieje wiele związków, gdzie różnica wieku między partnerami jest spora, jednak historia Gary’ego i Almedy jest wyjątkowa.

Ich historia sięga 2015 roku. To właśnie wtedy zobaczyli się po raz pierwszy. Para poznała się w smutnych okolicznościach, bowiem spotkali się na pogrzebie syna Almedy. Kobieta była już wtedy wdową i chowała swojego syna. Momentalnie zwrócili na siebie uwagę, a niedługo później zdecydowali się spotkać. Ich uczucie rosło w siłę, a zaledwie 2 tygodnie od pierwszej randki 18-latek poprosił 71-latkę o rękę. Sześć dni później byli już małżeństwem, a świeżo upieczony mąż postanowił wytatuować sobie imię żony na przedramieniu.

To było wspaniałe, wykraczające poza moje najśmielsze marzenia. Ona naprawdę jest moją wymarzoną kobietą i fizyczna strona naszego związku nie mogłaby być lepsza – wyznał Gary.

ZOBACZ TAKŻE: WIDZIAŁEŚ TE ZNAKI NA ŚNIEGU? TAK ZŁODZIEJE OZNACZAJĄ DOMY DO RABUNKU!

Gwiazdy internetu

Para postanowiła wykorzystać swoją miłość i na niej budować popularność w sieci. Nie da się ukryć, że ich relacja budzi skrajne emocje, co niewątpliwie przekłada się na wielkie zainteresowanie ich życiem. Gary i Almeda obecnie są 6 lat po ślubie i wciąż cieszą się swoją miłością. Postanowili wykorzystać ją, by zarabiać i stać się popularni. Działają na Instagramie a także na… Onlyfans!

W naszym związku każdego dnia robimy małe rzeczy, aby sobie nawzajem pomagać. Kolejną dobrą radą jest, by pokazywać swoje uczucie codziennie, jakby jutra nie było. Zawsze chwal go i okazuj miłość. Jedyne, czego się nauczyłam, to to, że kiedy naprawdę kogoś kochasz, nie ma znaczenia, co myśli ktoś inny – wyznała Almeda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gary & Almeda (@garyandalmeda)

W sieci znajdziemy mnóstwo wspólnych zdjęć i filmów pary. Grono internautów, którzy trzymają za nich kciuki stale się powiększa.

Co myślicie o różnicy wieku w związku?

 

źródło: instagram.com, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.