Grupa Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze znana! Z nimi zagramy na mundialu

filar reprezentacji polski

Grupa Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze już znana! Wiadomo z kim podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się na mundialu, który rozpocznie się nietypowo – bo dopiero w listopadzie i zakończy się tuż przed wigilią Bożego Narodzenia. Przewidywań i typów było co nie miara, ale dopiero teraz można zacząć na dobre snuć wizualizacje i typy na mecze, w których zobaczymy biało-czerwonych. Z kim zmierzymy się na pięknych stadionach w Katarze i czy awans z grupy jest w ogóle możliwy?

Grupa Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze już znana! Z nimi zagramy w fazie grupowej mundialu w Katarze!

A więc stało się! W końcu poznaliśmy grupy Mistrzostw Świata, które jeszcze w tym roku odbędą się w Katarze. Polacy awansowali do nich po wyboistej drodze. Najpierw w eliminacjach, gdzie zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce dające szansę na grę w barażach, prowadził nas portugalski szkoleniowiec Paulo Sousa. Ten jednak zostawił naszą kadrę na rzecz brazylijskiego zespołu. Stery po Sousie przejął Czesław Michniewicz, który wcześniej pracował między innymi z kadrą Polski do lat 21 oraz z Legią Warszawa. To przed nim stało trudne zadanie rywalizacji ze Szwecją w finałowym barażu. Wraz z piłkarzami wywiązał się jednak z niego znakomicie, dzięki czemu już dziś mogliśmy wziąć udział w losowaniu fazy grupowej Mistrzostw Świata. Czy los okazał się dla nas łaskawy?

W fazie grupowej reprezentacja Polski losowana z trzeciego koszyka i zmierzy się z takimi zespołami jak: Meksyk, Argentyna i Arabia Saudyjska.

Pierwszy mecz Polska zagra z Meksykiem, drugi z Arabią Saudyjską. Ostatni z Argentyną.

ZOBACZ TAKŻE: NAJWIĘKSZY SEKRET WŁADIMIRA PUTINA UJRZAŁ ŚWIATŁO DZIENNE! DZIENNIKARZE ZNÓW OKAZALI SIĘ DLA NIEGO BEZLITOŚNI

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.