Najman przekazał kurtkę Stanowskiemu! Nie zabrakło uszczypliwości! [WIDEO]

najman przekazał kurtkę stanowskiemu

Najman przekazał kurtkę Stanowskiemu! Chodzi o popularną niebieską kurtkę, w której Marcin Najman na dziennikarza czekał pod klubem Raków w Częstochowie, aby stoczyć z nim sparing bokserski. Jak przyznali sami zainteresowani, kurtka po całym wydarzeniu zaczęła „żyć własnym życiem”. Ostatecznie trafiła na akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie osiągnęła zawrotną wartość nieco ponad 20 tysięcy złotych. Tam licytację wygrał nie kto inny jak skonfliktowany z Najmanem dziennikarz – Krzysztof Stanowski. Wczoraj odbyło się oficjalne przekazanie kurtki. I choć przebiegało w spokojnej atmosferze, nie zabrakło uszczypliwości! Niżej prezentujemy nagranie.

Najman przekazał kurtkę Stanowskiemu! Mimo pokojowej atmosfery nie zabrakło kilku docinek

A więc stało się – popularna niebieska kurtka Marcina Najmana trafiła do dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego! Kurtka popularnego zawodnika MMA i byłego boksera, słynna stała się dzięki pewnej konkretnej sytuacji. Chodzi o moment, w którym El Testosteron czekał w Częstochowie pod klubem Raków na wspomnianego wcześniej dziennikarza, który umówił się z nim na bokserski sparing. Później okazało się jednak, że Stanowski zwyczajnie zakpił z Najmana. Natomiast niebieska kurtka w jednym momencie stała się hitem Internetu.

Marcin Najman postanowił wykorzystać jej popularność na szczytne cele. Dzięki temu trafiła ona na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie osiągnęła ogromną wartość. I co najlepsze – licytację wygrał nie kto inny jak Krzysztof Stanowski, a finalnie za kurtkę trzeba było zapłacić ponad 20 tysięcy złotych. Wczoraj natomiast doszło do oficjalnego przekazania kurtki – Najman wręczył ją dziennikarzowi osobiście. Wszyscy obawiali się, że podczas wydarzenia może dojść do nieprzyjemnych sytuacji. Czy jednak rzeczywiście tak było?

ZOBACZ TAKŻE: NIEODPOWIEDZIALNE ZACHOWANIE ARTURA SZPILKI! W SIECI OPUBLIKOWANO NAGRANIE, INTERNAUCI NIE POZOSTAWILI NA NIM SUCHEJ NITKI! O CO POSZŁO? ZOBACZ WIDEO!

Pojednanie Stanowskiego i Najmana? W sieci pojawiły się osobliwe wpisy. Zobacz nagranie z przekazania kurtki i kilka docinek!

Jak wcześniej wspomniano, wszystko przebiegło w pokojowej atmosferze, jednak niektórzy obawiali się, że może być inaczej. Mimo to dało się wyczuć, że z ust Marcina Najmana w kierunku Krzysztofa Stanowskiego powędrowało kilka drobnych docinek.

Wideo z przekazania kurtki można zobaczyć poniżej (właściwa akcja od 7:40):

Później interesujące wpisy pojawiły się w mediach społecznościowych Krzysztofa Stanowskiego:

źródło: YouTube, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.