Nieodpowiedzialne zachowanie Artura Szpilki! W sieci zawrzało [WIDEO]

nieodpowiedzialne zachowanie artura

Nieodpowiedzialne zachowanie Artura Szpilki spowodowało burzę w polskich mediach! Znany pięściarz po raz kolejny znalazł się na językach opinii publicznej, jednakże znów nie ma to zbyt wiele wspólnego z boksem, z którym Szpilka powinien być przecież kojarzony. Sportowiec pochwalił się w Internecie filmikiem z morsowania, które – delikatnie rzecz ujmując – było wielce nieodpowiedzialne. Wszystko mogło skończyć się dramatem. Wydaje się jednak, że bokser nie zdawał sobie z tego sprawy. W dalszej części artykułu prezentujemy rzeczone nagranie.

Nieodpowiedzialne zachowanie Artura Szpilki! W sieci zawrzało, internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Artur Szpilka znów w centrum uwagi – ale czy o taką uwagę chodziło? Znany polski pięściarz wzbudził wielkie poruszenie po tym, gdy w sieci pojawiło się nagranie z jego „morsowania”. Internauci oczywiście szybko wytknęli mu podstawowe błędy, które mogą kosztować nawet utratę życia.

Bokser postanowił wskoczyć do przerębla i popłynąć pod lód. Przez pewien czas nie wypływał na powierzchnię, co wywołało poruszenie wśród obserwujących go osób. W końcu jednak, szczęśliwie, Szpilka wyłonił się z lodowatej wody. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: STRASZNY WIDOK W GOOGLE MAPS! INTERNAUCI DOSTRZEGLI NIEPOKOJĄCY WIDOK NA JEDNEJ Z PONURYCH ULIC W CHILE W AMERYCE POŁUDNIOWEJ. CO ZNAJDUJE SIĘ W TAMTEJSZYCH KOSZACH NA ŚMIECI?

„Zwariował”, „on jest nienormalny” – obserwujący całe zajście byli w szoku

Zachowanie Artura Szpilki na bieżąco komentowały osoby obserwujące jego poczynania. Na powyższym wideo można usłyszeć następujące kwestie: „zwariował”, „on jest nienormalny”.

Podobnego zdania są internauci, ale wyczyny boksera poruszyły także środowisko dziennikarskie. W swoim wpisie na Twitterze do wszystkiego odniósł się choćby Krzysztof Stanowski, który napisał bez ogródek:

Internauci zwrócili uwagę na fakt, że bokser do lodowatej wody wskoczył na ukos i bez liny – pod lód. Warto przypomnieć, że jeszcze w styczniu podoba próba zakończyła się zgonem – a wszystko działo się w naszym kraju. O tej sytuacji pisaliśmy TUTAJ.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.