Najbardziej nieudana rewolucja Magdy Gessler – ten odcinek przeszedł do historii!

kolacja sylwestrowa u magdy gessler

Kuchenne rewolucje to popularny program, w którym Magda Gessler pomaga restauratorom w prowadzeniu lokali gastronomicznych. Zmiany zachodzą nie tylko w menu i wystroju wnętrz, ale przede wszystkim w samych właścicielach restauracji, którzy natchnieni pomysłami Magdy stawiają swoje biznesy na nogi. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie odcinki programu kończą się pozytywnie. Najbardziej nieudana rewolucja Magdy Gessler zapisała w historii programu. Poznajcie szczegóły!

Nieudana rewolucja Magdy Gessler

Program Kuchenne Rewolucje od lat cieszy się ogromną oglądalnością i popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy restauratorów. Uzdolniona i charyzmatyczna Magda Gessler to nie tylko znawczyni smaków, ale również prawdziwa bizneswoman, która doskonale wie, jak powinno prowadzić się punkty gastronomiczne.

ZOBACZ TAKŻE: TATUAŻ Z MAGDĄ GESSLER! JEDEN Z JEJ FANÓW NAPRAWDĘ ZASZALAŁ!

Magda Gessler od lat pomaga właścicielom restauracji, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem lokalu. Jak się okazuje, zdarzają się również nieudane rewolucje, a bistro Le Papillon Noir w szczególności zapisało się w historii Kuchennych rewolucji. Justyna, właścicielka lokalu prowadziła włoską restaurację, jednak goście niechętnie ją odwiedzali. Sami pracownicy przyznali, że serwowane przez nich dania nie są zachęcające. W związku z brakiem klientów poproszono o pomoc Magdę Gessler.

Współpraca od samego początku nie przebiegała pomyślnie. Justyna wykazywała się dużą arogancją w stosunku do Magdy i jak sama przyznała przez kamerami:

Ja to zrobiłam tylko po to, żeby mieć reklamę. To jest mega promocja za darmo praktycznie. Zaraz nie wytrzymam i jej przypie****, przysięgam! Ona sobie zrobiła moim kosztem takie show, że ja nie wytrzymam.

Po kilku wymianach zdań, braku pokory i zrozumienia ze strony właścicielki bistro, Magda Gessler zrezygnowała z udzielania pomocy. Rewolucja okazała się całkowicie nieudana, a gwiazda opuściła lokal Le Papillon Noir. Co więcej, z informacji portalu viva.pl wynika, że niedługo po nagrywaniu Kuchennych rewolucji Justyna zamknęła swoją restaurację. Fani programu niemalże jednogłośnie stwierdzili, że odcinek był najbardziej nieudaną rewolucją w historii.

 

źródło: smakosze.pl, viva.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.