Tatuaż z Magdą Gessler! Jeden z fanów mocno zaszalał!

 

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Wszystko za sprawą programu „Kuchenne rewolucje”, w którym to pomaga restauracjom wyjść na prostą i zyskać zaufanie klientów. Znana restauratorka ma wielu fanów – to fakt. Jeden z nich zrobił sobie nawet tatuaż z Magdą Gessler!

View this post on Instagram

Dobranoc ja ide malować do mojej pracowni #mg #besos

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Tatuaż z Magdą Gessler!

To prawda, że wielu internautów uważa, że Magda w swoim programie zachowuje się czasami po prostu skandalicznie. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że jest to program telewizyjny, który ma przyciągać widzów, więc z pewnością zawsze jest jakiś „scenariusz”. Mimo wszystko Magdę kochają tysiące osób.

Ci, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych wiedzą doskonale, że Magda ma ogromny dystans do siebie, a także charakteryzuje się wielkim poczuciem humoru. Nie tak dawno jej filmik, na którym tańczy, stał się inspiracją dla innych, którzy masowo wrzucali swoje nagrania do sieci, na których naśladują ruchy znanej restauratorki.

View this post on Instagram

💋

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Ostatnio Magda Gessler postanowiła pokazać, co zrobił jeden z jej fanów. Trzeba przyznać, że był to szalony pomysł. Na łydce wytatuował sobie podobiznę Magdy!

Wydaje nam się, że Magdzie bardzo się to spodobało, bo skomentowała to krótkim „WOW”.

Tatuaż z Magdą Gessler

Jak Wam się podoba tatuaż? Widzicie podobieństwo?


źródło zdjęć: Instagram magdagessler_official


To może Cię zainteresować: Racuchy z jabłkami – przepis na sprawdzone smaczne placki