Jackowski ostrzega – tego nie powinniśmy robić w najbliższym czasie!

jackowski ostrzega

Jackowski ostrzega – tego nie powinniśmy robić w najbliższym czasie! Popularny jasnowidz za pomocą swoich mediów społecznościowych znów skontaktował się widzami i omawiał swoje wizje i ewentualną przyszłość. Zdradził, co czeka nas już niebawem. Przestrzegł także, że przez pewne sytuacje, w najbliższym czasie powinniśmy wstrzymać się od pewnej rzeczy. Jakiej? Czym to może grozić? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości.

Jackowski ostrzega – tego nie powinniśmy robić w najbliższym czasie! Od czego, dla naszego dobra, powinniśmy się wstrzymać?

Krzysztof Jackowski po raz kolejny połączył się ze swoimi wiernymi widzami za pomocą transmisji w portalu YouTube. Jak zawsze, jasnowidz omawiał teraźniejszość oraz przyszłość. Nie zabrakło tematów ściśle związanych z naszym krajem i tym, co wydarzy się już niebawem. Jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści. Chodzi o sytuację w Polsce, a dokładniej rzecz ujmując – o rosnącą inflację. Słowa Jackowskiego dotyczące inflacji przytacza między innymi portal pomponik.pl:

Ona jest. To, że rząd ją trochę ukrywa, trochę lekceważy, to jeszcze większość z nas jest spokojna, gdyż wyczuwa każdy tę inflację. Zauważa ją i rozumie ją. Ale też rząd uspokaja, że to się uspokoi. Nie sądzę.

To jednak nie koniec. Jackowski ostrzegł, aby w najbliższym czasie wystrzec się pewnej rzeczy. O co dokładnie chodzi?

ZOBACZ TAKŻE: NAJBARDZIEJ NAWIEDZONY DOM NA ŚWIECIE NA SPRZEDAŻ! TO TAM ROZEGRAŁY SIĘ POTWORNE WYDARZENIA, UKAZANE W FILMIE „OBECNOŚĆ” Z 2013 ROKU. ZAPOROWA CENA, WŁAŚCICIELE OSTRZEGAJĄ PRZED ZAMIESZKANIEM TAM

Bardzo zły moment na wzięcie kredytu. Jackowski ostrzega – nie róbcie tego!

Krzysztof Jackowski ostrzegł przed zaciąganiem kredytów w najbliższym czasie. Wszystko przez wspomnianą wcześniej inflację, która niekorzystnie ma wpłynąć na stopy procentowe:

To jest bardzo zły moment na wzięcie kredytu, dlatego, że owa inflacja, która będzie się toczyć, na pewno spowoduje podniesienie stóp procentowych. A to dla wielu, którzy wzięliby kredyt, będzie oznaczało poważne problemy ekonomiczne. Jeśli nie ma się oszczędności, to lepiej unikać kredytów.

źródło: YouTube, Pomponik.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.