Nagranie przerażającego zwierza podbija sieć! Ten filmik wprawia w osłupienie!

Nagranie przerażającego zwierza

Nagranie przerażającego zwierza, które pojawiło się w popularnej aplikacji Tik Tok podbija sieć, a filmik internauci zobaczyli już ponad 6 milionów razy! W komentarzach prześcigają się na temat tego, co tak naprawdę widać na nagraniu. Niektórzy twierdzą, że jest to trójoka zmutowana hybryda szczura. To nagranie po prostu trzeba zobaczyć!

Jeżeli czytają to osoby, które nie wiedzą, czym jest Tik Tok, to w bardzo dużym skrócie spieszymy z wyjaśnieniem. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji pobieranych na smartfony. W 2019 roku zrównała się, a nawet wyprzedziła takie znane aplikacje jak: Facebook, YouTube, czy Instagram, jeżeli chodzi o liczbę pobrań. Na Tik Toku pojawia się codziennie miliony nowych filmików, a ich twórcy prześcigają się w tym, aby zebrać jak największą liczbę odbiorców. 

Zobacz również: Niesamowity kot bramkarz! Zobacz jego popis! [WIDEO]

To właśnie na Tik Toku pojawiło się ostatnio nagranie, które wprawiło w osłupienie internautów. Filmik przerażającego zwierza biegającego po ulicach jednego z teksańskich miast został odtworzony ponad 6 milionów razy! Czym jest to dziwne stworzenie? Zobaczcie, bo internauci prześcigają się w pomysłach!

Nagranie przerażającego zwierza podbija sieć! 

Na filmiku, który już stał się viralem widać dziwne zwierzę, które nie do końca boi się kamery. Pierwsze co rzuca się w oczy to wyliniały ogon stworzenia i wydaje się jakby miało troje oczu. Internauci od razu zaczęli snuć domysły, co za stworzenie widać na filmiku, który zdobył tak ogromną popularność. Wśród komentarzy możemy przeczytać, że jest to trójoka hybryda szczura, bądź wiewiórki. Internauci zauważyli również, że może być to wiewiórka szara, która pochodzi z Ameryki Północnej, jednak w tym wypadku cierpi na różnego rodzaju choroby m.in. świerzb. 

Nie da się ukryć, że ludzka wyobraźnia nie zna granic. Niemniej jednak, wszystko wskazuje na to, że jest to po prostu jeden z gatunków wiewiórek. Mają one w swoim zwyczaju zrzucanie futra z ogona, aby przywitać wiosną na świecie swoje potomstwo. Natomiast trzecie oko, którego dopatrzyli się internauci, może być jedynie odbarwieniem, które przybrało taki, a nie inny kształt.

Źródło: O2.pl, YouTube.