Baba Wanga zdradziła co robić, aby być bogatym. Oto cenne rady bułgarskiej mistyczki!

Baba Wanga

Baba Wanga, czyli niepiśmienna i niewidząca znachorka, do której rad wraca się po dziś dzień. Okazuje się, że jasnowidząca mistyczka zdradziła sposoby na wzbogacenie się i utrzymanie majątku. Poznajcie szczegóły!

Baba Wanga zdradziła sposób, jak być bogatym

Baba Wanga to znana na całym świecie bułgarska mistyczka, znachorka i jasnowidząca, która zmarła 11 sierpnia 1996 roku. Początkowo przepowiadała przyszłość przypadkowo napotkanym ludziom, jednak szybko zwiększyła swoją działalność. Diagnozowała choroby, doradzała jak żyć i przede wszystkim przewidywała przyszłość dla całego świata. Co więcej, przypisuje się przewidzenie wielu wydarzeń, nawet tych mających miejsce w ostatnim czasie. Mowa tu m.in. o powstaniu ISIS czy zamachu na WTC.

Okazuje się, że Baba Wanga za życia zdradziła sposoby, które pozwolą się wzbogacić. Jednym z nich jest pokropienie całego domu wodą święconą. Należy zacząć od progu i obejść całe mieszkanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Podczas święcenia należy wypowiadać słowa:

Woda święcona, pełna Ducha Świętego, przyszła do mnie, sługi Bożego (imię) i do całego mojego domu. Do wszystkich moich ścian, do mojej podłogi, do mojego sufitu, do moich drzwi i do moich okien i do każdego zakątka wleję łaskę, obfitość i wszelki dobrobyt. Amen.

Baba Wanga zwraca również uwagę, aby nigdy nie zostawiać kawałków chleba na stole. Jeżeli chleb się wysuszył lub zepsuł, pod żadnym pozorem nie wolno go wyrzucić, ewentualnie można nim nakarmić zwierzęta.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JACKOWSKI PO RAZ KOLEJNY PRZEKAZAŁ NIEPOKOJĄCE WIEŚCI – TO ZACZNIE SIĘ JUŻ W LIPCU!

Modlitwy na wzbogacenie

Baba Wanga zaleciła również, aby przed każdym wyjściem z domu wypowiedzieć krótką modlitwę, która zapewni nam szczęście. Jej słowa brzmią:

Stoję, będę błogosławiony, pójdę, wyjdę z bramy, pójdę w kierunku, w którym Bóg nakazuje, dokąd kieruje Matka Boża, gdzie wszystkich dróg strzegą moi aniołowie. Nie zejdę z drogi, nie będę miał kłopotów, wrócę do domu ze szczęściem. Amen. 

Baba Wanga poleciła także, aby wypełnić słoik wodą i powiedzieć:

Ilu wejdzie d moich drzwi – tylu będzie pomocników. Dla wrogów w moich drzwiach nie ma miejsca. Im więcej razy drzwi się otworzą, tym więcej dobrego do niego wejdzie. A zło, zła pogoda, złe duchy smutek i nędza nie mają tu drogi. Szczęście – w domu, spokój – w domu, dobro – w domu! Amen.

A następnie wodą skropić próg mieszkania.

Kolejną radą jest odmówienie specjalnej modlitwy. Należy jednak pamiętać, aby modlić się na czczo, patrząc na chleb. Dopiero po odmówieniu słów można go zjeść.

Panie Boże nasz, Jezu Chryste, nakarmiłeś tłum głodnych pięcioma chlebami. Więc nakarm mnie i moją rodzinę. Czyń moje życie pełnym, zwróć do mnie szczęście. Kłopoty i złe czasy zabierz ode mnie. Niech otworzy się droga sytości i radości do mojego domu. Niech pieniądze przyjdą do mnie. I obiecuję, że wydam je mądrze, dla dobra wszystkich, pomnożę mądrze bogactwa ku chwale naszego Pana. Moimi słowami klucz i zamek. Amen. 

 

źródło: topniusy.eu

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.