Na niebie pojawiły się dwa słońca! Co wydarzyło się na Śląsku? [WIDEO]

dwa słońca na niebie

Na niebie pojawiły się dwa słońca! Wyjątkowe zjawisko dostrzeżono w okolicach Zabrza i na szczęście udało się je uchwycić na filmie. W komentarzach pod filmem rozpoczęła się zagorzała dyskusja. Czy nad Śląskiem widziano UFO?!

Dwa słońca na niebie

Kolejne niepokojące i niezwykle zastanawiające zjawisko pojawiło się na niebie. Tym razem niezidentyfikowany obiekt dostrzeżono na Śląsku, w okolicach Zabrza. Nagranie pojawiło się 2 maja 2021 roku na kanale Fundacji Nautilus, zajmującej się zjawiskami paranormalnymi i trudnymi do wyjaśnienia.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE DŹWIĘKI WE WROCŁAWIU – INTERNAUCI PRZEWIDUJĄ TRĄBĘ APOKALIPSY! [WIDEO]

Na filmie widać zachód słońca i okalającą go łunę. Bez pomocy jakichkolwiek sprzętów z łatwością można zlokalizować zachodzące słońce. Zastanawiający jest jednak jasny obiekt widoczny wyżej. Swoim kolorem i kształtem przypomina bowiem słońce. Sporych rozmiarów świecącą kulę udało się uchwycić na nagraniu. Świadek zdarzenia przesłał film Fundacji Nautilus, dołączając wiadomość:

To zjawisko obserwowałem dłuższą chwilę jadąc autostradą samochodem. W końcu zatrzymałem się by to nagrać,choć mam inne nagranie które zarejestrowałem wczesnie. Ale z racji tego, iż nie powinno się nagrywać telefonem prowadząc postanowiłem zarejestrować to zjawisko,gdy zatrzymam samochód.  W przesłanym nagraniu musicie powiększyc obszar na ktorym widać obiekt.

Autor nagrania konsultował film z kilkoma osobami, które sugerowały, że może być to księżyc. Warto jednak zauważyć, że jest to niezwykle mało prawdopodobne, ponieważ wschodzący księżyc nie wygląda w ten sposób.

Osoby sceptyczne chciały mi wmówić,że to księżyc,co jest bzdurą totalną. Od wczesnego dziecinstwa interesuje sie astronomią i wiem  że księżyc nie wschodzi w ten sposób,oraz że jego rozmiar na nieboskłonie różni się od tego czegoś,co widzialem – dodał autor filmu.

Nagranie przedstawiające dwa słońca możecie zobaczyć poniżej.

Sprawę ochoczo komentują internauci:

a może po prostu dziura w chmurze, przez którą przebijają się ostatnie promienie zachodzącego słońca? Dookoła ciemne chmury, więc kontrast jest duży i wygląda „dziwacznie”

Już nawet z daleka widać, ze obiekt ma kąt. To nie może być słońce poboczne. Wygląda ewidentnie na ufo. Ciekawe w jaki sposób 'zniknęło.’

To jest okienko pogodowe

Co o tym myślicie?

źródło: Youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.