Niepokojące dźwięki we Wrocławiu – internauci przewidują Trąbę Apokalipsy! [WIDEO]

Niepokojące dźwięki

Niepokojące dźwięki we Wrocławiu! Do sieci wyciekło nagranie, na którym udało się uchwycić podejrzany dźwięk. Co ciekawe, dzień wcześniej internauci informowali o obiekcie UFO, który rzekomo pojawił się nad Kiełczowem, czyli kilometr od miejsca nagrania odgłosów. Wyjaśnień jest jednak zdecydowanie więcej. Poznajcie szczegóły i koniecznie zobaczcie wideo!

Niepokojące dźwięki słyszane we Wrocławiu

Fundacja Nautilius zajmuje się zjawiskami paranormalnymi i trudnymi do wyjaśnienia. Na ich kanale w serwisie YouTube pojawił się film, na którym słychać tajemnicze dźwięki. Zostały nagrane 12 kwietnia o godzinie 15:00 we Wrocławiu, a dokładniej około kilometr od Kiełczowa. Lokalizacja nagrania jest niezwykle istotna, ponieważ dzień wcześniej internauci informowali o obiekcie UFO, który zauważono właśnie nad Kiełczowem. Czy to zbieg okoliczności? W opisie nagrania z dziwnymi dźwiękami czytamy:

Z powodu pandemii pracuję w domu we Wrocławiu na Psim Polu. 12 kwietnia w poniedziałek około 15:00 usłyszałem na zewnątrz tak zwane „dziwne dźwięki” słyszane w różnych częściach świata. Przesyłam dwa nagrania. Jedyną przeróbkę nagrań jaką zrobiłem to obrót o 270 stopni obrazu by dało się na to patrzeć. Oryginały mam w smartfonie. Dźwięki momentami brzmią jak śpiewy podczas mszy z megafonów lub koncert w oddali, oczywiście w poniedziałki o 15 mszy są mało możliwe jak i koncerty tym bardziej teraz.

ZOBACZ TAKŻE: RÓŻOWY SUPERKSIĘŻYC JUŻ LADA MOMENT! KIEDY GO ZOBACZYMY?

Internauci szybko wywęszyli spisek związany z przerażającymi dźwiękami. Spora część z nich twierdzi, że pochodzą one z nowej technologii, która na ten moment jest ściśle chroniona przed ludźmi. Inni podejrzewają zaś, że dźwięki dochodzą z uszkodzonego wojskowego radaru lub z Wielkiego Zderzacza Hadronów znajdującego się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN. Fani teorii spiskowych doszukali się także powiązania z Trąbą Apokalipsy, czyli broni testowanej na ludziach. Wspominają również o przybyszach z kosmosu, którzy poprzez dźwięki próbują nawiązać kontakt z ludźmi. 

Niepokojące dźwięki możecie usłyszeć na poniższym wideo:

Co o tym myślicie?

źródło: youtube.com, antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.