Mroczna tajemnica domu odkryta. Wiadomo co kryło się pod feralnym lustrem [WIDEO]

mroczna tajemnica domu

Mroczna tajemnica domu odkryta! Wiadomo co kryło się pod feralnym lustrem w niedawno zakupionym domu. W Stanach Zjednoczonych głośno jest o rodzinie Annabell Mickelson, która niedawno weszła w posiadanie nowej posiadłości w stanie Arizona. Wątpliwości domowników budziło jednak lustro łazienkowe, którego w żaden sposób nie można było zdjąć. Jedną szansą na sprawdzenie o co chodzi, było zniszczenie ścian. Wtedy też na jaw wyszedł skrywany przez dom sekret. W sieci pojawiło się nagranie z momentu „otwierania” ścian – wideo można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Mroczna tajemnica domu odkryta! Wiadomo co kryło się pod feralnym lustrem, którego nie dało się zdjąć

Domy w Stanach Zjednoczonych kryją wiele tajemnic, o czym często można przekonać się choćby na filmach. Tym razem sprawa działa się jednak w rzeczywistości, choć wszystko brzmi jak scenariusz naprawdę niezłej produkcji kinowej.

Rodzina Annabell Mickelson niedawno weszła w posiadanie nowego domostwa w stanie Arizona. Niepokój mieszkańców budziło jednak lustro zawieszone w łazience, którego w żaden sposób nie można było zdjąć. Nikt nie wiedział, w jaki sposób przytwierdzono je do ściany. Portal o2.pl podaje, że gdy cierpliwość domowników się skończyła – do akcji wkroczyli chłopak i dziadek Annabell. Postanowili rozciąć ściany, aby sprawdzić, co się pod nimi kryje. Gdy udało się to zrobić, wszystkich dosłownie zmroziło.

ZOBACZ TAKŻE: TO ON ZOSTANIE NOWYM SELEKCJONEREM PIŁKARSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI? WŁOSKA PRASA NIE MA WĄTPLIWOŚCI! NA DNIACH MOŻEMY MIEĆ POTWIERDZENIE

W ścianach za lustrem ukryte szafki. Oprócz tego odkryto pewien bardzo istotny szczegół

Po rozpruciu ścian w łazience, oczom domowników ukazały się ukryte w nich szafki. To jednak nie było najważniejsze. Gdy je odsunięto, odkryto kolejne wgłębienie, w którym znajdowały się przewody elektryczne. Wtedy sprawa zaczęła robić się jasna. Okazało się bowiem, że kable prowadziły do lustra i były niczym innym, jak podłączeniem kamer. Te natomiast rejestrowały to, co dzieje się w domu.

Jak czytamy w o2.pl – później okazało się, że dom w przeszłości należał do dilerów. Kamery w łazience prawdopodobnie nie były jedynymi, które zamontowano na posesji. Wszystko po to, aby mieć kontrolę, kto tak naprawdę odwiedzał przestępców.

Annabell nagrała cały proces niszczenia ścian. Wideo opublikowała w serwisie TikTok. Można obejrzeć je poniżej:

@annabellmickelsonI’m a little scared!! #hiddenwall #scary #cabinets #twowaymirror #walldestruction #curious #MyRoutine #fyp #viral #wtf #someonehelp #weird #strange

♬ Oh No – Kreepa

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.