Miss Supranational 2021: Polka zaskoczyła swoją stylizacją! „To kura czy orzeł?”

Miss Supranational

W sobotę odbył się konkurs piękności Miss Supranational 2021. Reprezentantka Polski – Natalia Balicka wystąpiła w patriotycznej kreacji, która podzieliła widzów. Co ciekawe, suknię zaprojektowała sama stylistka Agaty i Andrzeja Dudy.

Miss Supranational 2021

Za nami kolejny konkurs piękności, czyli Miss Supranational 2021. Uroczysta gala odbyła się w ubiegłą sobotę, 21 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Polskę reprezentowała 22-latnia Natalia Balicka, która nie da się ukryć, zwróciła na siebie uwagę nie tylko swoją urodą, ale również oryginalną stylizacją. Niestety nasza reprezentantka nie dostała się do finału, nie mniej jednak media wciąż rozpisują się na jej temat. A w zasadzie na temat stylizacji Natalii.


ZOBACZ TAKŻE: MAJĄ 22 DZIECI, ALE CHCĄ ICH MIEĆ PONAD SETKĘ!

Polka zaskoczyła swoją patriotyczną stylizacją

Patrotyczna stylizacja Natalii Balickiej to projekt Eli Piorun. Warto wspomnieć, że projektantka współpracuje m.in. z Andrzejem i Agatą Dudą, których ubiera na co dzień. Stylizacje pary prezydenckiej niejednokrotnie zachwyciły, jednak tym razem projektantka wzbudziła spore kontrowersje.

Ela specjalnie na galę Miss Supranational 2021 zaprojektowała dla naszej rodaczki wyjątkową, patriotyczną kreację. Reprezentantka Polski wystąpiła w długiej, czerwonej sukni, zdobionej białym orłem.

Nie da się ukryć, że odważna stylizacja wzbudziła spore emocje i nie wszystkim przypadła do gustu. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy w sprawie. Nie zabrakło również nieprzychylnych opinii i słów krytyki. Liczne grono internautów zgodnie stwierdziło, że umieszczony na sukni orzeł wcale go nie przypomina. Niektórzy rozpoczęli nawet zagorzałe dyskusje dotyczące profanacji symboli narodowych. W sieci zawrzało.

Odmówiłabym włożenia tej sukni powołując się na klauzulę sumienia – napisała jedna z internautek.

A ja na profanację godła narodowego – odpowiedział użytkownik Twittera.

Co to za kura?

Reklama farmy drobiu? – pytają z niedowierzaniem internauci.

Co o tym myślicie? Jak podoba wam się stylizacja Natalii Balickiej?

 

źródło: eska.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.